Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: NVIDIA ovladače způsobující zatuhnutí

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Zdravím, mám notebook Dell Vostro 1710, konfigurace C2D 2.4GHz, 4GB RAM, NVIDIA GeForce 8600M GT 256MB a OS win 7 x64. Problém je následující. Nedávno jsem se neúspěšně pokusil o downgrade na XP a když jsem nahrál zpět w7 a nainstaloval aktuální ovladače na grafickou kartu 257.21 (staženo z nvidia.com) tak jakmile vypnu notes a znova zapnu, tak mi zatuhne načítání systému v té fázi, kdy se objevuje win 7 logo (další krok už je přihlašovací obrazovka), a tam to prostě zůstane viset.

Když notebook natvrdo vypnu a po zapnutí jdu do nouzového režimu, normálně to najede, protože se nenačítají ovladače. Tam ty ovladače odstraním, restartnu kompa a normálně se mi načte systém, jako by se nic nestalo. Absolutně nechápu kde je chyba.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Faith Zobrazit příspěvek
    Když notebook natvrdo vypnu a po zapnutí jdu do nouzového režimu, normálně to najede, protože se nenačítají ovladače. Tam ty ovladače odstraním, restartnu kompa a normálně se mi načte systém, jako by se nic nestalo. Absolutně nechápu kde je chyba.
    Zdravím, z tohoto by se dalo soudit, že pokud se žádné drivery neinstalují, tak funguje vše jak má :-)

Zkusil bych tyto: http://www.nvidia.com/object/noteboo...7.16_whql.html
    Před instalací je možný vyčistit zbytky po předchozích instalacích tímto: http://www.stahuj.centrum.cz/utility...river-sweeper/

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Problem solved. Tak sem aspoň napíšu řešení, které mě napadlo a funguje. Na stránkách nvidie jsem si stáhnul beta verzi nejnovějších ovladačů, podle mého by fungovbali i starší verze. Takže teď to šlape v pohodě, myslím si, že to je jen nějaký bug

Podobná témata

1. nvidia nebo amd ovladače
    Od primax v sekci Ovladače a BIOSy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-09-2014, 08:59
  2. GeForce: nVidia ovladače verze_zmatek
    Od bluenite38 v sekci Grafické karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-11-2012, 15:39
  3. nvidia geforce 9600gt ovladače
    Od marekpevný v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení