Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Kde strávíte dovolenou?

husky14 (4214)|23.7.2010 10:40
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Kde strávíte dovolenou?

Prázdniny jsou takřka ve své polovině a mnoho z nás si plánuje letní zaslouženou dovolenou. Kam se letos chystáte, nebo kde už jste byli? Kde a jak jste prožili vaší nejlepší dovolenou v životě? Co byste doporučili ostatním? Zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
athens (724)|23.7.2010 10:47
Dovolenou strávím u tchána na střeše. Bude dělat novou. Fakt se těším :hmm. Jo a nejlepší dovolená byla, když jsme byly(žili) necelých 5 let v Řecku :thumb
xmarek (1676)|23.7.2010 12:47
Nikde jako vždycky. :D Jsem rád v práci a když je to ještě umocněné něčím co mě baví, tak není pro mě lepší věc na světě. Doufám, že se to zlepší, protože posledních x-měsíců nemám s výsledků mé práce moc dobrý pocit. :cry
Richmond (8084)|23.7.2010 12:53
[quote=athens;390595]Dovolenou strávím u tchána na střeše. Bude dělat novou.[/quote]
Pak se nahlas u me, budu delat starou :thumb
kevin00 (10238)|23.7.2010 13:03
Na dovolenou nejezdím, takže nikde. Dovolenou si rozložím vždy akorát na koncerty a letní festivaly a jsem naprosto spokojen :cool:
ČR (0)|23.7.2010 13:34
Letos nic. Mně to stačilo dnes. Vyjížďka na kole, projel jsem nějakyma srač.ama, zkrátka děs. Některá místa umí vypadat sakra mizerně. Best dovolená teprv bude(možná). Nejlepší místa na světě jsou nejlepším místem pro dovolenou. Projel jsem si Paříž, Mallorcu, cely Chorvatsko. Každej takovej stát je lepší než ČR, ale ta Mallorca byla parádička. Hlavně ten aquapark - největší v Evropě(prej). Každopádně je dobré min. jednou ročně vypadnout, teď v těch hicech to platí dvojnásob. Lidi nasratí, klima nahovno, jen poušť a šeď.
athens (724)|23.7.2010 14:46
[quote=Richmond;390623]Pak se nahlas u me, budu delat starou :thumb[/quote]

Tak do starý se ti navážet nebudu :mistake Jsem šťastně ženatý :D
Neregistrovaný (0)|23.7.2010 18:20
[quote=athens;390644] :mistake Jsem šťastně ženatý :D[/quote]

To je dobře nebo špatně?
athens (724)|23.7.2010 20:30
[quote=Neregistrovaný;390702]To je dobře nebo špatně?[/quote]

To je snad dobře, když nebudu dělat do jeho starý :stupid Néé asi :notsure
Woyta (284)|23.7.2010 20:47
Ja na dovolenou nikam nejezdim.
Spise si uzivam volno a delam veci na ktere nebyl cas.
Napriklad Lego ci auto.
astec (1823)|23.7.2010 22:43
[quote=Richmond;390623]Pak se nahlas u me, budu delat starou :thumb[/quote]

Taky pošlu starou...
Dojigiri (1629)|24.7.2010 10:27
Dovolenou trávím nejradši doma ... u počítače :D (ale jo, i nějakou lehkou procházku nebo vejlet se dá)

Na nějaký ježdění někam daleko mě moc neužije ... tahání bagáže, zdlouhavá únavná cesta nějakým dopravním prostředkem někam a zpátky (navíc s rizikem nehody anebo ztráty zavazadel), v závislosti na typu "dovolený" buď spáleniny od slunce nebo každej den totální únava od vejletů někam (člověk sice občas vidí něco pěknýho ale přijde na hotel totálně hotovej a spařenej, případně promočenej pokud pršelo), v některých destinacích se k tomu ještě třeba přidá průjem (a i pokud si člověk hodně hlídá co jí, jako např. jeden můj známej co byl v Egyptě, vodu pil jenom balenou, nic "rizikovějšího" nevzal do pusy a stejně chodil na záchod každý dvě hodiny ještě tejden po návratu z dovolený). Pokud si důkladně nevyberete hotel tak občas hrozí i nepříliš lákavý bydlení, už jenom třeba pokud jedete někam do veder a není tam klimatizace. Co jsem zažil pár dovolených já, tak místo, aby člověk přijel odpočatej, jsem si bral pravidelně o 2 dny dovolený navíc abych se z tý dovolený nějak dal dohromady (pořádně se vyspal, atd.) a byl schopnej nastoupit do práce. A ještě za to zaplatíte prachy jako kráva.
Případně si musíte zajišťovat věci jako vybírání schránky, krmení domácích zvířat, mezitím vás třeba ještě vykradou ...

Jako, jezdit na dovolenou je prostě super :D


Naštěstí přítelkyně to vidí taky tak, ani na procházku jí většinou nedokážu vytáhnout, a z poslední dovolený vloni přijela víc hotová než já takže letos ani nikam nejedem a nechybí nám to :D
jeninicicek (205)|24.7.2010 11:07
Tak letos mi dovolené vychází báječně (konec střední = nejdelší prázdniny za posledních 14 let)
Už jsem letos stihl 3 týdenní akce, první týden v Bartošovicích v Orlických horách, druhý v Blatinách, třetí v Kuroslepech. zítra odjíždím do Lísku a za 10 dní na 14 dní do Rumunska, kde si chcem projít s kamarády pohoří Paring a Lotru. Další plány jsou neurčité, ale doma sedět rozhodně nebudu...
Jinak za nejlepší dovolenou považuji loňský puťák do rumunska do Tarcu. Člověk, si nádherně odpočine od zmatku, od lid, od techniky... Vzít pár kilo jídla na záda a být pár dní volný, co může být lepší?
Richmond (8084)|24.7.2010 11:16
[quote=athens;390735]To je snad dobře, když nebudu dělat do jeho starý :stupid Néé asi :notsure[/quote]
Typicka odpoved podpantoflaka s zenou cihajici za zady :D

Posilejte novou, starou mam :thumb
Apophis66 (228)|24.7.2010 11:31
Turecko, Sýrie, Jordánsko
ČR (0)|24.7.2010 11:46
Názory na cestování jsou různé. Většina českých socek cestuje po Evropě, více se v letadle nedá vydržet. Ale tady v těch destinacích nic není. Akorát jsou Galapágy - prohlédnout si parky s varany, suchozemskými želvami, Hawaii - pěkně se okoupat, pak si zajet do L.A. do kina a na oběd. Nebo N.Y.C na nákupy, do divadla, pofotit památky. Pak zalyžovat do Vancouveru. Nakonec vzít káru a projet si Austrálii, to vše zakončit intelektuální činností při poslechu opery v Sydney. Při cestě zpět se zastavit Dubai a prohlédnout si architektonické skvosty. Spousta dalších míst je zajímavá, ale člověk riskuje zdraví v tropech, samej had, hmyz, nikdy se nedá odhadnout, co mě někde požere.
Neregistrovaný (0)|24.7.2010 12:06
Kam jet na dovolenou určuje můj zaměstnavatel, který si musí myslet že snad mám rád hnědou barvu, protože mě platí na ho--o. Proto jako každý rok pojedu do pr---e.
Takže musím říci, že doma je nakonec taky hezky. Ahoj.
Neregistrovaný (0)|24.7.2010 12:25
[quote=Neregistrovaný;390831]Kam jet na dovolenou určuje můj zaměstnavatel, který si musí myslet že snad mám rád hnědou barvu, protože mě platí na ho--o. Proto jako každý rok pojedu do pr---e.
Takže musím říci, že doma je nakonec taky hezky. Ahoj.[/quote]

:D Milosrdná lež, takto uvažuje většina lidí. Málokdo si umí na tvrdo přiznat, že situace tu je skoro na sebevraždu. Všeci kolem mě jsou stejné socky, ale chovají se podle zákonů afektované spokojenosti. Pokud mám na výběr byt spokojený, nebo nasratý, tak proč bych nebyl spokojený?
ČR (0)|24.7.2010 12:28
Ještěže mi má dojít v pondělí PS3, jinak by to stálo za h.ovno.
athens (724)|24.7.2010 14:28
[quote=Richmond;390808]Typicka odpoved podpantoflaka s zenou cihajici za zady :D[/quote]

Neboj taky se dočkáš :notsure A potom začne :cry
Georginek (2957)|24.7.2010 17:00
S klukama voda na Sazave, s pritelkyni Chorvatsko a chata v Ostrove, s rodicema Venezuela, s brachou trip po Dansku a 20 dnu ve Svedsku u kamarada.
To se snad ani neda stihnout :notsure
Ivo Mašek (507)|25.7.2010 09:20
[quote]s rodicema Venezuela[/quote]
Tak ať si tě tam neodchytne Hugo Chávez :D
Suprak (408)|25.7.2010 10:04
Už jsem byl v Itálii na týden a celý ten týden bez internetu stál za prd. Po návratu mi 3 dny trvalo, než jsem dočetl všechny novinky ze světa HW&SW. Navíc jsem si myslel, že se budu dívat pěkně s Italama na F1, restaurace s televizí nebyla samozřejmě k sehnání....Teď už budu asi jenom doma. Dovolená na závod F1 v Maďarsku na Hungaroringu nevyšla, tak se pojedu podívat alespoň na MotoGp do Brna.
ČR (0)|25.7.2010 11:39
Mně stačí, když vypadne net na 2 dny. Pak je člověk nervní a nestíha to počíst:D
astec (1823)|25.7.2010 12:19
Nikam nepojede. Doma bude.
Renus (85)|25.7.2010 19:39
týden dovolené strávím v Jižních Čechách na rekonstruovaném mlýně, budu pít, jíst a dělat nic:)
xmarek (1676)|25.7.2010 20:03
[quote=astec;390978]Nikam nepojede. Doma bude.[/quote]:D :thumb
Georginek (2957)|25.7.2010 20:09
[quote=Ivo Mašek;390941]Tak ať si tě tam neodchytne Hugo Chávez :D[/quote]


Jo, kdyz jsem tam byl poprve za svoji ex pritelkyni (venezuelankou) se svym brachou, jelikoz tam taky jednu mel, tak mama brachovi pritelkyne byla nejlepsi kamaradka Chavezovi matky. Bohuzel jsem ho nevidel osobne, ale jeho matku jo a byl se v jeji haciende na navsteve na caj o pate. Chtel sem ji rict ze je to uplnej dement, ale v te dobe byla ma spanelstina na nulove urovni....... Tak sem radsi drzel hubu. Treba by me pak jeste nekam zavreli.....
To bylo jeste v dobe, kdy ho mela vetsina naroda rada. :mistake
kevin00 (10238)|26.7.2010 11:52
[quote=ČR;390970]Mně stačí, když vypadne net na 2 dny. Pak je člověk nervní a nestíha to počíst:D[/quote]

Byl jsi s tím u doktora ;)
Marenek (239)|26.7.2010 12:51
[quote=Suprak;390946]... s Italama na F1, restaurace s televizí nebyla samozřejmě k sehnání....[/quote]

to nevím ve keteré končině jsi mohl být. třeba na finále fotbalu postavili i plátno na ulici.
astec (1823)|29.7.2010 22:28
............
001.jpg
Neregistrovaný (0)|27.9.2010 15:48
[quote=husky14;390594]Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Kde strávíte dovolenou?

Prázdniny jsou takřka ve své polovině a mnoho z nás si plánuje letní zaslouženou dovolenou. Kam se letos chystáte, nebo kde už jste byli? Kde a jak jste prožili vaší nejlepší dovolenou v životě? Co byste doporučili ostatním? Zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).[/quote]

asi letos v řecku - na zakynthosu. Ale neím ještě jaý letovisko. Nějaký nápad?? Díky z jakoukoliv radu
Richmond (8084)|27.9.2010 15:53
Meteora není špatná ;) Doporučuju v Srbsku nakoupit cigarety (1.5e za Davidoffky) a vzít požadovaný obnost na jídlo (39e oběd pro dva)
pas!k (3765)|27.9.2010 15:59
Sem letos jeste poradne nikde nebyl ale v globale mam rad aktivni dovolene .. nevydrzim moc dlouho na jednom miste predstava dovolene v nejakem ohranicenem letovisku s miliardou lidi me primo desi .. takze davam prednost spis prodlouzenejm vikendum kde se clovek tak nejak po decentne promyslene trase posunuje :) Proste kdyz uz nekde zasednem kde se nam libi a je dobry pivo je blbost byt limitovanej tim ze musi byt clovek druhej den nekde jinde ;) Taky se mi posledni dobou dost casto stava ze dovolena je spis takove napul volno kdy clovek pul dne resi prusery na telefonu a druhej pulden dodelava veci ktery nestiha za plnyho provozu .. :(
Ales11 (0)|29.9.2010 11:59
[quote=Neregistrovaný;405482]asi letos v řecku - na zakynthosu. Ale neím ještě jaý letovisko. Nějaký nápad?? Díky z jakoukoliv radu[/quote]

Do Řecka jezdim už třetím rokem, je to tam idilka. Písečný pláže, čistý moře, sluníčko...co víc si opřát. Dvakrát jsem byl na Zakynthosu http://cs.wikipedia.org/wiki/Zakynthos myslim, že tenhle ostrov nemá chybu
Neregistrovaný (0)|30.9.2010 15:54
[quote=Ales11;405917]Do Řecka jezdim už třetím rokem, je to tam idilka. Písečný pláže, čistý moře, sluníčko...co víc si opřát. Dvakrát jsem byl na Zakynthosu http://cs.wikipedia.org/wiki/Zakynthos myslim, že tenhle ostrov nemá chybu[/quote]

co víc si přát? třeba nějaký pěkný řekyně :) těch ale asi moc není. Byl jsem na lefkadě, kousek od zakynthosu http://www.radynacestu.cz/89-lefkada a taky se mi moc líbil. Řecko má tu výhodu, že se ta mdá jezdit každý rok a prakticky každý ostrov je v něčem jiný http://www.casamundo.cz/%C5%98ecko/ Byl jsem třeba i v turecku, ale tam se mi zdaleka tolik nelíbilo. Vim že je to takvý stereotyp u mě jasně řecko vítězí. http://recko.orbion.cz/ a za rok zase..kam? no do řecka.