Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Pc nejde zapnout

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Zdravim vsechny - potrebuji radu :

Dnes jsem normalne bezici pc vypnul a nasledne chtel po chvili znovu spustit, ale pc uz nenaskocil. Pouze blikaji ledky od power a hdd ve stejnem rytmu, monitor hlasi no signal. Zkusil jsem pc na chvili odpojit ze site a po par minutach znovu nastartovat a stale nic, stejny stav. Postupne jsem odpoiil vsechna zarizeni jako hdd,dvd,vyzkousel vymenit ram, vytahl jsem i grafiku a odpojil vsechny vetracky case od zdroje, ted je tedy pripojeny k desce jen zdroj, ram, cpu a cpu fan a stale se to chova naprosto stejne - blikaji soucasne ledky power a hdd , vetracek na cpu se toci.... Potrebuji poradit co myslite ze je spatne ? Bud je to zdroj,nebo cpu nebo mb.... Ale nemam od niceho nahradni kus abych to mohl vyzkouset.....diky za radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Skus to rozbehnut s inym zdrojom - zapozicaj si nejaky, aby si vedel urcit, ci je to v doske alebo v zdroji.

Popozeraj tiez kondiky (elyty) okolo procesora, ci nie su vydute. Foto pripojil Richmond v podobnej teme http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=49339.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Nejde zapnout pc
    Od stan_v v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-11-2013, 17:55
  2. Nejde zapnout PC
    Od TLuky v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-09-2012, 19:58
  3. Nejde zapnout
    Od dispecer v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení