reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Adobe soubory na netu nejdou otevřít

marpie (220)|7.8.2010 22:09
Když je na netu nějaký Adobe soubor u kterého se automaticky otevírá stránka a nenabízí se možnost otevřít nebo uložit mi vyskočí hláška Adobe Acrobat/Reader that is running can not be used to view PDF file in a WEB browser. Adobe Acrobat/Reader version 8 or 9 is required. Please exit and try again. Když to odkliknu tak problikne okno Acrobat Reader 4.0 přitom v PC mám nainstalovaný Adobe Reader 9.3.3 CZjsem našel Adobe Acrobat 4.0 tak jsem jej odinstaloval ale hláška vyskakuje stále jen už neproblikne okno toho Acrobatu. Používám IE6 ,ale podobná hláška ve stejném duchu je v Mozille i Google chrome. Asi je nějak špatně nastaven Adobe reader ale nevím co s tím.
marpie (220)|7.8.2010 22:30
Tak jsem Adobe reader úplně odinstaloval. Zkusil jsem dát verzi 9,1. jejíž instalátor v PC mám nainstaloval a otevírání PDF na netu funguje. Po chvíli mi PC nabídl aktualizaci na Adobe reader 9.2 tak jsem to potvrdil a po instlaci a restartu to stále funguje. Takže asi někde byla chyba v té verzi 9.3
crasten (180)|8.8.2010 00:05
A čo tak nepoužívať Adobe Reader vôbec. V poslednej dobe tento prehliadač naberá na povedal by som zbytočných funkciách, ktoré zdržiavajú pri otváraní súborov a pri pohybe po dokumente. Vyskúšajte SumatraPDF.
astec (1823)|8.8.2010 11:13
[quote=marpie;393878]Tak jsem Adobe reader úplně odinstaloval. Zkusil jsem dát verzi 9,1. jejíž instalátor v PC mám nainstaloval a otevírání PDF na netu funguje. Po chvíli mi PC nabídl aktualizaci na Adobe reader 9.2 tak jsem to potvrdil a po instlaci a restartu to stále funguje. Takže asi někde byla chyba v té verzi 9.3[/quote]

Zkus tento postup

http://kb2.adobe.com/cps/836/cpsid_83688.html
astec (1823)|8.8.2010 11:15
[quote=crasten;393883]A čo tak nepoužívať Adobe Reader vôbec. V poslednej dobe tento prehliadač naberá na povedal by som zbytočných funkciách, ktoré zdržiavajú pri otváraní súborov a pri pohybe po dokumente. Vyskúšajte SumatraPDF.[/quote]

Vážený pane, toto fórum pomáhá lidem s problémy. Tak pomáhejte. Pokud nevíte, tak si nehoňte ego s takovými odpověďmi typu Horsta Fuxe, nebo žáčků 1. třídy.
zsdx (2098)|8.8.2010 11:28
[quote=astec;393917]Zkus tento postup

http://kb2.adobe.com/cps/836/cpsid_83688.html[/quote]

Taky by slo v Readeru Ctrl-K - Internet - Nezobrazovat PDF v prohlizeci.
crasten (180)|8.8.2010 23:34
[quote=astec;393918]Vážený pane, toto fórum pomáhá lidem s problémy. Tak pomáhejte. Pokud nevíte, tak si nehoňte ego s takovými odpověďmi typu Horsta Fuxe, nebo žáčků 1. třídy.[/quote]

Pre astec: Mozno to vyznelo blbo, ale bola to dobre mienena rada. Nevravim, ze je treba AR rovno odinstalovat. Sumatru mozno nastavit ako predradeny prehliadac PDF dokumentov na Internete tymto postupom: http://notlost.blogspot.com/2007/06/switching-to-sumatra-pdf-reader.html.

Prosim vymenujte vyhody Adobe Readeru oproti Sumatra PDF Viewer ... Ak nejde nieco otvorit jednym "otvarakom", tak treba skusit iny...
kevin00 (10238)|9.8.2010 01:03
[quote=crasten;394102]Ak nejde nieco otvorit jednym "otvarakom", tak treba skusit iny...[/quote]

Když má v pc nainstalované 2 verze Acrobat Readeru nedivím se, že "něco" nefunguje. Nejjednodušší radou je odinstalovat všechny verze a nainstalovat verzi aktuální. Problém vyřešen ;)