reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nefunkční internet wifi na Windows 7

cortes (2)|9.9.2010 17:48
Dobrý den,
prosím o radu. Upgradoval jsem Windows Vista na Windows 7. Vše proběhlo v pořádku až na to, že mi teď nefunguje internet přes wifi v mém notebooku. V prohlížečích to není, protože ani jeden ze tří, které mám nainstalované mně nejede. Je ale zajímavé, že antivirové aktualizace jedou v pohodě. Když dám diagnostiku sítě, tak mi to napíše, že by mohl být problém v zabezpečení sítě a firewallu. Firewall jsem úplně zrušil, ale stále mi to nejede. Můj antivir (mám eset smart security4) mi hlásí, že personální firewall nepracuje správně (,, Z neznámého důvodu se nepodařilo přeložit pravidla personálního firewallu" a pak ještě že ,,Není definován režim filtrování, pravděpodobně je nutý restart počítače". To jsem udělal a zase nic. V čem je zakopaný pes? Prosím poraďte.
Mockrát děkuji
Jandaskunk (2330)|9.9.2010 18:12
Eset smart security není jen antivir co vím, ale i firewall, zkus ten program odinstalovat nebo přeinstalovat...

Pokud jsi tam měl v PC ještě jeden jinej firewall, tak se ty dva mohly nějak společně bít a i po odinstalaci, to pravděpodobně zanechalo v PC nějaké součásti firewallu (někdy bývá problém firewall jen odinstalovat beze zbytku), které můžou vytvářet problém u toho druhého (ESET) firewallu, čistě odhad.
kevin00 (10238)|9.9.2010 18:15
Jak psal Jandaskunk, začal bych odinstalací ESS pomocí Revo Uninstalleru a vyzkoušel připojení k internetu. Pokud bude připojení k internetu fungovat, provedl bych čistou instalaci ESS. Pokud připojení k internetu fungovat nebude, řešil bych nejdříve problém s připojením.
cortes (2)|9.9.2010 18:27
Děkuji Vám pánové za radu, povedlo se :-)). Odinstaloval jsem ESS a už vše běží v pohodě, teď jen provedu čistou instalaci ESS a je hotovo. Ještě jednou Vám děkuji.