Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Uvedení notebooku do původního stavu

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza23
    Registrace
    Oct 2007

Ohledně toho poplatku 1.500,- tak to chtějí za to,že v servisu znova uvedou notebook do továrního stavu,pokud to tedy neprovede sám zákazník.
    Samozřejmě se nejedná o žádný storno poplatek.
    Tak jsem přes utilitu D2D v BIOSu postupoval podle průvodce a notebook se smazal a sám uvedl do továrního stavu.V CZCčku mi sami řekli,ať ho uvedu do toho továrního stavu,jinak bych právě musel platit oněch 1.500,-
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Tyyyy jo.

Hele a co když jde někdo vrátit book jiného výrobce, co to tak neumožní obnovit až do "instalace"? To jako automaticky -1500Kč, jo?

Mimochodem neexistuje, že to snad dají do oběhu jako NOVÝ, neeee?? že to bude rozbalené, s otiskama.. no fuj!

Jednou už sem takový použitý sám vracel...
    Koupen jako nový, ale byl použitý (osahaný, HDD najeto pár hodin..), takže šup, zabaleno, posláno zpět, že takto ne. A celou částku vrátili (asi mám klepat na dřevo, co)

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

to SunDance: Situace není mnohdy tak jednoduchá. Jsou dokonce prodejci (tuším to byla "Alfa"), která má jako podmínku nepoužití baterie. V případě, že byla již použita nelze zboží v termínu 14 dní vrátit. U notebooků si to dokážu představit. U jiných zařízení?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza23
    Registrace
    Oct 2007

Já jsem ho tedy použil jen chvíli,protože se mi naskytla opravdu hodně výhodná nabídka ke koupi jiného notebooku.Já jsem ani nesundal fólie,takže notebook vypadal stále jako nový.
    Jsem ale rád,že tam ta možnost vrácení do původního stavu byla.Docela by mě ale zajímalo,jak je to u jiných výrobců.Přece jen potom platit 1.500,- by nebylo moc přijemný.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Jsem ale rád,že tam ta možnost vrácení do původního stavu byla.Docela by mě ale zajímalo,jak je to u jiných výrobců.
    HP ma na svych ntb moznost obnovit system ze zalohy - disku, ktery je vytvoren hned pri instalaci windows... tzn. koupis notas, doma ho zapnes, projdes instalaci windows (predinstalovane) a pokud te casem popadne chut obnovit ntb do tovarniho nastaveni, tak se to provede primo z te zalohy a ty pak opet musis projit celym procesem instalace - jako laik nepoznam, jestli byl system predtim uz xkrat nainstalovan ci nebyl ,)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Kontrola stavu disků
    Od jirka007CZ v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-11-2014, 18:46
  2. Systémové požadavky pro editaci AVCHD bez ztráty kvality původního záznamu
    Od Traveler v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-09-2012, 14:16
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 15-05-2010, 19:43
  4. zmena stavu noveho pc - nic nezabira
    Od Loknar v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 09-02-2010, 21:34
  5. FlameWar: Význam QuadCore (po uvedení nových CPU Intel)
    Od Semik_old1 v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 22-11-2006, 22:53