Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 48 z 48

Téma: Víkendová diskuze: Ozvučení PC

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od radog Zobrazit příspěvek
    "Jéžíšku?" No to snad ani nemá cenu komentovat. Jen řeknu, že ses krásně předvedl a vůbec mi neodpověděl na moje otázky "Znalče". Přesně takhle si představuji Ajťáka, ke všemu má spoustu informací, ale je to prd platný páč neporadí. Chtělo by to jenom trochu osobnostního růstu a méně arogance.
    Jaké potřebuješ vysvětlení? Toho, že jsi asi minimálně posledních 20 let nic nedržel v ruce, neviděl na vlastní oči, nečetl? Ano, mám dnes rejpavou náladu, ale rozhodně se nepovažuji za "znalce". Kdyby jsi to používal, tak tě to nemůže překvapovat. Jinak přeji: Jen tak dál!
    Odpovídat lze po přihlášení

alefnula0

Nedám dopustit na svoje near-field aktivní monitory M-Audio Studiopro 3. Stály asi 2,5k a v kategorii podle mne tak do 6000 mají bezkonkurenční zvuk. Kombinace zesilovač + regálovky se na blízko moc nehodí (mám bedýnky 0,5 m od ucha), subwoofer pod stolem je schíza a na stole zase migréna... :-)
    Je to sice "jen" 2.0, ale na akustickou muziku a klasiku naprosto geniální.

Neregistrovaný

Zvukovka TAPCO LinkFW žádnej zázrak , vyměním ji za Benchmark DAC 1 USB,Repro 2.1 ,Bose Companion 3 tak ty vřele doporučuju a to všem na cokoliv hudba,hry,DVD to se musí opravdu slyšet aby člověk poznal a pochopil rozdíl.Mimochodem před deseti lety sem začínal s bedýnkama za 350kč.Sluchátka AKG K702 + sluchátkový zesilovač CANOR SH-1 opět doporučuju jsem velmi spokojený a to jsem začínal s nějakými Panasonic za 200 kč.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Elektroodpad
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 19-05-2018, 21:05
  2. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 17:07
  3. Víkendová diskuze: Odpočinek