reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Texas Instrument 202P5, kde sehnat toner?

Petr S. (1220)|13.4.2007 16:35
Víte kde by se dal sehnat toner pro tuto tiskárnu? Měl by to být toner TI-202. Zatím jsem našel jen jednu zahraniční stránku, ale hledám nějaký český obchod...

Díky za každou pomoc
tequilla (1015)|13.4.2007 17:06
Co sem to prolit, tak nikde nic neni. Podle stari tiskarny by se hodila spise uz do muzea, navic se jeji cena pohybuje kolem 500,- (resp 25$). Pokud by sis nechal poslat toner ze zahranici a pripocetl k tomu postovne a balne, tak se mozna dostanes na cenu nove laserovky. Nepocitam to, ze se muze kdykoli pokazit jakakoli soucastka a pak by ti ten toner byl uplne na nic. Takze jsou dve moznosti - zkusit se domluvit v nejaky firme, zda by zvladli udelat na tu tonerovou kazetu repasi anebo poridit novou laserovku (s LPT se da sehnat za nejakych 2500,- pokud staci USB, tak jsou i levnejsi)...vim, ze sem asi nepotesil, ale neni to tak davno, co jsem resil podobnou vec u jednoho staryho panasonicu (a vyhrala to nova tiskarna).
Petr S. (1220)|13.4.2007 17:13
Díky za zprávu. Možná máš pravdu, ale rád bych tuhle tiskárnu ještě chvíli nechal žít :) Myslíš teda, že by někde zvládli tu kazetu repasovat? Který obchod by jsi doporučoval?
tequilla (1015)|13.4.2007 17:39
[QUOTE=Petr S.]Díky za zprávu. Možná máš pravdu, ale rád bych tuhle tiskárnu ještě chvíli nechal žít :) Myslíš teda, že by někde zvládli tu kazetu repasovat? Který obchod by jsi doporučoval?[/QUOTE]

Ja naposledy nechaval repasovat kdysi davno jeden toner, ale na firmu si zaboha nevzpomenu (jeste tri roky potom mi posilali PF-ko). Proto nemuzu poskytnout zadny cerstvy zkusenosti.
Tak jsem koukal na ceny repasi :mistake a na to, jak to delaji seriozni firmy a sance, ze uspejes s tim tonerem do texas instruments je pomerne mala (resp. mozna nekoho premluvis, ale zaruku urcite nedostanes). Navic, pokud tam bude nejaka spatna soucastka, tak ji nebudou moct pravdepodobne vymenit (proste na to nebudou mit nahradni dily) a repase nakonec nemusi vubec dopadnout...za ceny od 700,- a vice je to spise neuvazena sazka do loterie.