Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Problém s grafickou kartou

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Dobrý den ... mám takový problém .... včera mi začala blbnout grafická karta NVIDIA GeForce 6600 GT a to tak, že když spustím nějákou hru tak se mi po 10 minutách vypne monitor a počítač se zasekne tak ho musím restartovat .. vůbec nevím co to může být protože mi to začalo dělat včera. na této grafice hraju poměrně náročné hry a nikdy nebyl žádný problém .. a od včerjška mi to začalo blbnout .. a to i u slabších her .. byl bych velice rád kdyby si toto někdo přečetl a popřípadě poradil Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Kontroloval jsi teplotu grafiky? Neni treba chladic zaneseny prachem ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

no vsiml jsem si že to začne dělat když má grafika nad 30 stupňů ... skusím se na to podívat jeslti to není zanešené prachem

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Skullnocker Zobrazit příspěvek
    no vsiml jsem si že to začne dělat když má grafika nad 30 stupňů ... skusím se na to podívat jeslti to není zanešené prachem
    Těch 30 stupňů jsi vyčetl kde? Určitě to nebude teplota grafiky, tolik nemůže mít ani v klidu, natož při zátěži. Bežně je to dvakrát tolik, problémy bych čekal až kolem 90 stupňů.

Občasný diskutér Avatar uživatele MaoCeTung
    Registrace
    Apr 2007

Tohle se mi stalo před lety u GK MSI nVidia NX6600 VTD128 Diamond, PC se zasekávalo a vypínal se mi PC, nakonec to bylo chladičem a dokonce mi u něj upadla vrtule, nejdív to chvili zlobilo a pak upadla ta vrtule. Tak jsem koupil zalmana na GK a kam nedosáhl, nalepil jsem měděné pasivy myslím na paměti a maká nadále v pohodě už asi 3 roky. Takže si myslím, že by to mohlo být přehříváním, ale kdo ví:-)

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Skullnocker Zobrazit příspěvek
    To ti ukazuje displej na bedne, vid? Kdovi kde je to cidlo nacpany. Stahni si OCCT a po cca 10-20 minutach testu se v tom programu podivej na teplotu (u nekterych GK ji neprecte, kdyztak tu teplotu sleduj v everestu napr - jen ne v speedfanu)

MaoCeTung: kamos si zase prozmenu stezoval, ze mu vetracek dela silenej ramus. Kdyz sem k nemu prisel se na nej podivat, tak rikal ,ze uz je v pohode ... podival jsem se a byl trosku natavenej a zadrenej (kdyz se netocil, tak uz ramus delat nemoh no )

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

No na 6600GT AGP měl problém bráchův syn - strašnej hukot a BSODy. Tak jsem odšrouboval větráček a dal místo něj blower fan (jen vrtuli bez plastu) z desek od Asusu a byl klid