reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Divinity II orig.

Noedar (258)|25.10.2010 15:15
clovek si poctivo kupuje originalky a co dostane? kopu problemov, kym hru vobec spusti, naposledy som sa serkal s Arcaniou, ale po hodine som ju nakoniec rozbehol, ale na toto uz vazne nemam nervy, som v koncoch, podla toho co vypisuje sa jedna o zavadzanie nejakym emulacnym softom, mal som nainstalovany iba daemon v najnovsiej verzii, ten som odinstaloval, vymazal zbytky z registra resetoval pc a znovu nainstaloval hru, bez uspechu, uz som ju preinstaloval asi 5 krat a fakt neviem co ma za problem:stupid

to je asi DAKUJEM od autorou, ze som im zaplatil:D

edit: inak ked som ju instaloval hned ako som ju kupil, tak isla bez problemu, potom som ju odinstaloval a odvtedy uz mam novu instalaciu win a uz sa akosi odmieta spustit, stupidne protipiratske ochrany, jediny komu skutocne nicia zazitok z hry su ty co si ich kupuju:thumbdown
Snímka.JPG
Kozouš (500)|26.10.2010 15:03
Autoři jsou v tom nevinně (alespoň částečně). Navíc ze zisku mají jen menší část - největší podíl má totiž publisher a ten si diktuje podmínky (jaká ochrana, kdy hra vyleze). Jak už to se pomalu stává zvykem, je vidět že spousta her vyšla takříkajíc "narychlo" aby se stihl nějaké release date. Problém nastává, že ne vždy se podaří hru zcela dokončit či optimalizovat před šibeničním termínem uzávěrky před vydáním (což bývá 1-3m). Jakmile je projekt poslán do lisovny tak na jakékoliv opravy je už pozdě a musí se to řešit vydáním nespočtu hotfixů a patchů.
Co se týká obtěžujících ochran, vždy máš možnost produkt nekoupit a tím dát najevo svůj nesouhlas - to je tvé výsostné právo tak ho také využívej!
(Lidi jsou však blbci a nechají si kakat na hlavu, přitom by stačilo aby si všichni řekli ne a daný produkt ignorovali a nekoupili.:rolleyes:)
Noedar (258)|26.10.2010 15:41
no lenze ja pred kupou tej hry neviem, ze to bude blbnut, niektore hry sa nainstaluju a je to vybavene, dvdcko mozem hodit do obalu a viac ma nezaujima, ale to bohuzial zistis az potom.
a inak mne je v podstate jedno kto zaco mzoe, ja som si kupil ich ponukany produkt, ktory ma splnat nejake poziadavky, minimalne teda aspon to spustenie ze?:) to ako keby si kupis auto a prides na nom domov, odstavis ho, pokochas sa a chces sa znovu previest, ale auto uz nenastartuje, potom ti je uplne fuk, kto zato moze, ja chapem,z e taketo veci sa stavaju, ale ja osobne si myslim, ze ten kto si tu hru chce naozaj kupit, tak si ju kupi, ci ochranu ma, alebo nie a ten, ktory kazdu jednu hru warezi, tak je dost mozne, ze si nekupi ani tu, ktorej sa ochrana nepodarila prelomit tyzden, taky clovek si aj tak pocka, ja sa snazim si kupovat vacsinu hier, ale z rozumom, sme predsa v zemi, kde sa na prd zaraba, tak voci inym krajinam je nasa cena hier dost nefer, hry ako napr CODMW by som si nekupil ani keby stala 5euro, taka hra premna za mna ani vyjst nemusi:D
Noedar (258)|27.10.2010 16:54
ok, tak vyriesene - napisal som na technicku podporu a poslali mi nejaky kluc, ktory to potom sputil, ale povodne sa zadavat ani nemal, nebol ani vytlaceny na obale/v manuale