reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem prehravania videi na internete na celej obrazovke

mer555 (16)|3.12.2010 15:20
Zdravim,
prosim vas ak vieti mi pomozte mam notebook na nom widows xp.
Mam taky problem zapnem internet a dam napr. youtube.com dam si prehrat niejake video a ide vsetko normalne ale ked chcem na celu (obrazovku kliknem tam vpravo dole) a mi zacne ako keby zrniet obrazovka.
Potreboval by som to niejako vyriesit (opravit)

Poprosim o rady...
Devouver (304)|3.12.2010 15:43
Dělá vám to i u HD rozlišení? Jestlipak to není nízkou kvalitou videa.
Deexer (365)|4.12.2010 11:39
Nechápu dotaz...

Když je low kvalita videa a dám to taky přes celé tak to taky neni dobrý.. a jak tady padlo jíne by bylo kdyby ti to dělalo i v rozlišení 720p/1080p
honzee (187)|4.12.2010 14:17
Chtelo by to nejaky podrobnejsi popis problemu, nicmene pokud neni problem s kvalitou videa, jak zde pisi kolegove, doporucuju nainstalovat nejnovejsi Adobe Flash Player. Pokud to nepomuze tak zkusit v jinem prohlizeci. Jako posledni bych zkusil preinstalovat ovladace graficke karty.
mer555 (16)|5.12.2010 17:31
Zdravim ide o to ze dam si napr youtube a pustim video, tak mi vsetko ide ale potom dam na celu obrazovku tak mi zacne obrazovka zrniet a zvuk pojde. A robi mi to u vsetkych videi a na hocijakom prehliadaci. Dam tu aj video


[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]



ale trosku seka
DrZelenka (2491)|5.12.2010 18:32
[quote=mer555;420949]Zdravim ide o to ze dam si napr youtube a pustim video, tak mi vsetko ide ale potom dam na celu obrazovku tak mi zacne obrazovka zrniet a zvuk pojde. A robi mi to u vsetkych videi a na hocijakom prehliadaci. Dam tu aj video


[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]



ale trosku seka[/quote]

Definuj "zrnění" - nejlépe screenem obrazovky.

Koukam na to video a tohle není zrnění, ale totální rozhození obrazu :) Máš aktualizovaný Flash? Pokud máš zaplou HW akceleraci, tak ji vypni ... pokud vyplou, tak ji zapni.

Soubory se dají uploadovat přímo zde na fórum, což je pohodlnější a nás neotravujou všechny ty omezení, které jsou na edisku a podobných servech.
mer555 (16)|5.12.2010 19:10
daju sa uploadovat aj na forum ale iba do istej velkosti.

ten flash to myslis na prehliadaci ci v pc ?