reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Logitech QUICKCAM MESSENGER

mikrob (13)|4.12.2010 20:46
Musel jsem přeinstalovat W7 (32bit), bohužel nemám nikde zálohu ovladačů. Vše se mi podařilo znovu rozchodit až na výše uvedenou kameru. Že nějaký ovladač pro tuto kameru funguje vím, používal jsem ji než se mi systém zakousl a já ho musel přeinstalovat. Přečetl jsem už několik fór, ale většinou konstatují, že Logitech je problém. Zkoušel jsem instalovat se zpětnou kompaktibilitou na Visty SP2 program od Logitechu lws110.exe i lws201.exe, ale i ty po zapojení kamery vyžadují ovladač. Poradí někdo?
Richmond (8084)|4.12.2010 20:56
Pokud se nepletu tak tyhle kamerky se prodávají i pod značkou Philips - ovladače se instalují ještě před samotným připojením a restartem systému, pokud systém nenajde ovladač (nebo neznámé zařízení) tak se musí ovladač manuálně "vnutit". Pro provoz je nutné použít software (tzn. že nefungují pod Vistama/W7 tak jako kamerky pod XP - zařízení v Tento počítač). Zkusil bych tenhle postup http://www.mydigitallife.info/2007/06/05/trick-to-use-logitech-quickcam-messenger-in-windows-vista/
mikrob (13)|9.12.2010 08:11
tak se mi to nezadařilo, ale nemíním se dál zalamovat tímto problémem, koupil jsem jinou webku, samozřejmě ne Logitech. jinak děkuji za rady.