Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Skener Umax astra2100U

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Zdravím, můžemě někdo poradit, jak rozchodit tento skenr na W7 32bit?? zkoušel jsem i virtualně ve Wmlite Xp ale vůbec se mě nedaří. Hledal jsem i ovladače, jedny jsem našel ale NIC.Bohužel k tomu už nemám orig.cd.Dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Mel by to byt tento ovladac, bohuzel jen pro XP. Spust virtualni XP, nainstaluj ovladac a pokud mas ty integrovany ve win 7 (pro a vyssi), tak nezapomen "aktivovat" USB zarizeni v tech XP, jinak ten skener nedetekujou (jestli je neco podobnyho potreba i v jinych virtualnich systemech nevim)

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak jsem ovladač nainstaloval,ale nevím kde mám zapnout usb, buď v XP nebo VMlite XP. Jsem hledal přímo ve Vmlite, ale při najetí na - usb zařízení- tak mě to hlásí: žádná dostupná zařízení. Nevíte kde to teda zapnout???
    Naposledy upraveno uživatelem pavel.34: 15-12-2010 v 15:21

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak jsem nainstaloval novou verzi programu která řeší zapnutí usb. Skener začal fungovat, ale jenom se stávajícími ovladači XP. Ovladač který mě byl doporučen _ DrZelenka- nefunguje- hlásí chybu. Zkusím ještě experimentovat a zkusím nainstalovat originální XP.

Podobná témata

1. Webkamera jako skener
    Od matata v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-05-2011, 17:28
  2. Tiskárny: Kvalitní skener s OCR
    Od dkas v sekci Periferie
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-10-2008, 13:48
  3. Tiskárny: skener microtek phantom 330 CX
    Od kubrt08 v sekci Periferie