reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Bluetooth malý výkon

dezerth (1)|8.1.2011 19:30
Dobrý den,

mám v notebooku dell latitude e6510 blutetooth DELL WIRELESS 375 a má velmi nízký výkon.

Když poslouchám hudbu přes bluetooth sluchátka a jsem od notebooku cca. 3 metry, začíná docházet k výpadkum, takže žádnou hudbu neslyším, přitom, když mám sluchátka připojené na mobilním telefonu a také poslouchám hudbu, dochází k výpadkům až po 10-11metrech (tak jak by se mělo dít i u notebooku).

Proto bych se chtěl zeptat, zda někdo nezná nějaký software, který by zvýšíl výkon bluetooth modulu, nebo má stejný problém a vyřešil ho nějak jinak.

Předem děkuji za případné odpovědi.
zsdx (2098)|9.1.2011 10:04
[quote=dezerth;427833]Dobrý den,

mám v notebooku dell latitude e6510 blutetooth DELL WIRELESS 375 a má velmi nízký výkon.

Když poslouchám hudbu přes bluetooth sluchátka a jsem od notebooku cca. 3 metry, začíná docházet k výpadkum, takže žádnou hudbu neslyším, přitom, když mám sluchátka připojené na mobilním telefonu a také poslouchám hudbu, dochází k výpadkům až po 10-11metrech (tak jak by se mělo dít i u notebooku).
[/quote]

A na jakou vzdalenost se ti propoji mobil a Dell? Mas primou viditelnost zarizeni?
Ony jsou dve verze Bluetooth dle sily vyzarovani - jedna s teotetickym dosahem 10m a druha se 100 metry.