reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Kompatibilita PC VIDEO TV ?

omap (4)|12.5.2007 13:48
Chci se zeptat zdali ma PC: s grafikou Gigabyte GEForce 7600GT sanci rozpoznat sestavu videa:

Panasonic NV-G40ED(r.v.1988) propojeneho antennim kabelem s TV: SONY KV-2062ME2(r.v.1986)?

Zkousel jsem tato propojeni:

1.Grafika TV-OUT s dodanou REDUKCI na S-VIDEO ---- pak KABELOVA REDUKCE S-VIDEO na CINCH ----pak

KABEL CINCH-CINCH do ---- VIDEA s KONEKTOREM CINCH VIDEO-IN a z videa jiz zminenym ----ANTENNIM

KABELem do ---- TV ANTENNIho VSTUPu.

2:Grafika TV-OUT s dodanou REDUKCI na AV-OUT ---- pak KABEL CINCH-CINCH do ---- VIDEA s

konektorem CINCH VIDEO-IN a z videa jiz zminenym ----ANTENNIM KABELem do ---- TV ANTENNIho

VSTUPu.

TV i Video jsem zapnul pred startem pocitace ,ale PC ho nevidelo ani v jednom z prikladu

zapojeni.

Muze byt chyba v tom,ze ani video,ani TV asi nemaji zadny cip,ktery by byl schopen komunikovat S

PC.Nebo na tom nesejde? A chyba je nekde jinde?
Jeste me napada,ze by mohl byt problem ve frekvencnim rozsahu tuneru videa a TV v porovnani s

frekvencemi jdoucimi z graficke karty.Ale nevim.Vede me k tomu drivejsi zkusenost s prijmem jen

nekterych TV programu ze site UPC.Pro sledovani vsech programu byl nutny UPC dekoder!

S odpovedmi typu "Vyser se na ty stary kramy a kup si poradnou TV a DVD" neztracejte svuj i muj

drahoceny cas.Kvalita obrazu te televize jeste dnes tezko hleda konkurenta a video take stale

funguje k me spokojenosti :-) Takze zatim nevidim duvod se jich zbavovat.
Pokud by vsak opravdu objektivne byli pricinou nemoznosti spojeni s PC ,tak o tom zacnu uvazovat.

Predem dekuji za Vase ohlasy a jeste vic za rady vedouci ke zprovozneni tohoto propojeni.
Mejte se vsichni faajn a hlavne budte zdrávy.

Zdar Pamo
a8nr (176)|12.5.2007 15:35
Zeptal bych se spíš kolegů jinde: https://www.tvfreak.cz/forum/ , je pravděpodobnější, že toho budou vědět víc než my tady. U kompozitního signálu by v čipech snad být problém neměl, ale propojování PC-TV je alchymie.
omap (4)|13.5.2007 13:03
Nazdarek,
jeste poznamka: provoz dvou monitoru fungoval bez probelmu.Az kdyz jsem chtel pripojit Tv tak zacli problemy.Jeden z monitoru jsem samozrejme pred pokusy s TV odinstaloval
Vynuceni vyhledavani jsem zkousel,ale nic,pak jsem zkousel pouzit TVtool,tam uz to vypadalo nadejneji,ale stale nic.Nakonec jsem zkousel pres instalaci noveho software trefit se do nejakeho ovladace ze win a z cd od grafiky.Nainstaloval jsem tedy nejakej MTP Device a asi nVidia Multiview.No a svete div se fungovalo to!!
Takze kabelove zapojeni je OK.Mimochodem,vsechny mozne konektory a zpusoby propojeni byly uvedeny v uvodni otazce!

No,ale pak se zacali dit veci!!! Nejdrive PC porad neco delalo,az bylo nepouzitelne.Tak jsem antiviril atp.Ted uz nechrousta,ale staLE SE CHOVA PODIVNE. Monitor po startu zmeni rozliseni a ikonky maji jene obrazky.Byt mam zapojenou funkci na ruzna rozliseni pro TV a monitor.
Navic se nemohu dostat do nVidia desktop manageru.Hlasi to nejakou nekompatibilitu verzi.Postahoval jsem ruzne nove nvidia ovladace,ale nepomohlo!!!???

Predem diky za reakce!

A diky uzivateli a8nr za tip na forum:-)

Cus
Pamo
omap (4)|13.5.2007 13:12
Rad bych na to forum vlozil svoji otazku jako sem,ale nechapu proc me tam nechteji pustit,kdyz sem jsem se po registraci dostal naormane????

Asi nekde delam chybu,ale nevim jakou.
a8nr (176)|13.5.2007 20:05
[QUOTE=omap]Rad bych na to forum vlozil svoji otazku jako sem,ale nechapu proc me tam nechteji pustit,kdyz sem jsem se po registraci dostal naormane????

Asi nekde delam chybu,ale nevim jakou.[/QUOTE]
Zkus tady napsat KP aby se ti na to podíval, asi problém s replikací databází.
omap (4)|13.5.2007 22:20
Diky za Tip,na reseni problemu s TVfreak,ale snad uz ho nebudu potrebovat neb to vypada,ze jsem problem s PC-Video-TV uz vyresil... :-)