reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PC audio problém

4FEAR (96)|10.3.2011 23:18
Zdravím,

mám takovej otravnej problém, z ničeho nic jsem sedl dopoledne k PC a totálně se mi pos*al celý zvuk, používám sluchátka a zvuk při vyšší hlasitosti ve sluchátkách chrastí, zrní nevím jak to popsat, levé sluchátko hraje míň než to druhé, koukal jsem na vyvážení to bylo přímo na středu. Zkoušel jsem měnit sluchátka, přeinstalovat ovladače (mám integrovanou zvukovku s originálním DVD), dále jsem zoufale přeinstaloval celý windows a beze změny. Pamatuji si, že mě NoD kdysi upozornil na nějakou infiltraci v C:\System Volume Information tak jsem čekal, že reinstall celého win pomůže. Nestalo se

Budu rád za každou radu, ovladače mám Realtek HD, OS XP 32
Jandaskunk (2330)|10.3.2011 23:26
A když jsi změnil sluchátka, tak stále problém byl? Přes jaký konektor je připojuješ - vzadu nebo přes bednu?
4FEAR (96)|10.3.2011 23:43
byl, i když to hodim na bedničky, tak je to slyšet. Připojuju to do základky vzadu
Jandaskunk (2330)|10.3.2011 23:46
Zkoušel jsi různý konektory vzadu? (V ovladačích si můžeš nastavit jako přední reproduktor i když je to jiná barva) Co konektory vepředu na bedně? (pokud nějaké jsou)

Pokud to bude dělat i tam, tak nainstaluj nejnovější ovladače z webu výrobce (Realtek) pro danou zvukovku (což nevím jakou, protože jsi nenapsal bližší specifikace, takže ty sem napiš).
4FEAR (96)|11.3.2011 00:29
No bedničky používám pouze na filmy, jinak hraju a poslouchám hudbu ve sluchatkách, šlo mi jen o to zda to není sluchátkama.

Našel jsem svojí desku, snad to pomůže
http://www.alza.cz/gigabyte-ma78g-ds3h-d93446.htm