Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Víkendová diskuze: Renovované náplně

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Je pravda, že tato firma je oproti jiným firmám o něco dražší, ale pořád nízko oproti originálu ...
    Namátkou jsem mrknul na toner na 8 tisíc stran pro můj Xerox WorkCentre M20i.
    To "o něco dražší" znamená dvojnásobek oproti jiným neoriginálním tonerům.
    To "pořád nízko oproti originálu" znamená stejnou cenu jako u originálního toneru Xerox.
    Možná by měl být předchozí příspěvek označen jako klamavé reklamní sdělení ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od Kozousch Zobrazit příspěvek
    Namátkou jsem mrknul na toner na 8 tisíc stran pro můj Xerox WorkCentre M20i.
    To "o něco dražší" znamená dvojnásobek oproti jiným neoriginálním tonerům.
    To "pořád nízko oproti originálu" znamená stejnou cenu jako u originálního toneru Xerox.
    Možná by měl být předchozí příspěvek označen jako klamavé reklamní sdělení ...
    Záleží na co koukáte. Já jsem psal o tonerech pro Minoltu PagePro 13xx a mě stojí toner (cena na faktuře) 792 Kč bez DPH, zatímco originál 2000 Kč bez DPH. Fotoválec mám za 1120 Kč bez DPH a originál je za 2000 Kč bez DPH. Toner pro HP LJ 5 stál kolem 700 Kč bez DPH (nemám teď u sebe fakturu s tímto tonerem). Pokud se Vám tyto ceny nezdají nízké oproti originálu, tak je to váš problém. Já to za takové ceny kupuji a opsal jsem je sem z faktury. Ceny mám na základě nabídky firmy Z+M servis a za tyto ceny je odebíráme už 3 roky, takže nejde o nějakou počáteční cenu pro nalákání zákazníka. Osobně jsem tu měl na zkoušku tonery pro tyto tiskárny od dalších 5 firem (včetně firem Ecotoner a Abel) a ani jedna nebyla schopna dodat plně funkční tonery pro tyto tiskárny (většinou problémy s čipem, kdy v GDI tiskárně PagePro 1300W to fungovalo, ale v postsriptové PP1350E už ne - neustálé hlášky, že není vložen originální toner nebo je toner vadný, případně vůbec netiskla).

Neregistrovaný

Ještě bych rád dodal, že každý má možnost požádat jakoukoliv firmu o nabídku na konkrétní dodávky. Pokud odebíráte 1 toner za rok nebo dva, tak se s Vámi asi moc lidí bavit nebude, ale od odběru několika tonerů ročně můžete získat zajímavé slevy.

O něco dražší znamenalo o 100-200 Kč dražší než od ostatních firem.

Druhá věc je, do jakého ceníku jste koukal. Ceník ke stažení v PDF má úplně jiné ceny, než ten na stránkách velkoobchodu - nižší.
    Váš toner stojí renovace 1090 Kč bez DPH ceníkově a originál jsem koukal na internetu od 1314 Kč bez DPH. Ale u některých tiskáren (u Xeroxu to bývá nejmarkantnější) se renovace tolik nevyplatí, protože cena originálu je nízká.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

No u Xeroxu se to skutečně nevyplatí, protože neoriginální náplň na můj Phaser 3117 tam stojí o 200,- víc jak originál...

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Toner pro HP LJ 5 stál kolem 700 Kč bez DPH
    OK, pokud ta firma umí za dobré ceny repasovat tonery jen pro některé značky, ale v super kvalitě, tak je to v pořádku. Jen by to bylo dobré uvést.
    Minolty neznám, ale tonery pro HP mají válec v sobě. Ten toner pro LJ 5 za 700 Kč je včetně vyměněného válce za nový? Já jsem se u takto levných tonerů vždycky setkal jen s jetými "drážkovanými" válci.

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od Kozousch Zobrazit příspěvek
    OK, pokud ta firma umí za dobré ceny repasovat tonery jen pro některé značky, ale v super kvalitě, tak je to v pořádku. Jen by to bylo dobré uvést.
    Minolty neznám, ale tonery pro HP mají válec v sobě. Ten toner pro LJ 5 za 700 Kč je včetně vyměněného válce za nový? Já jsem se u takto levných tonerů vždycky setkal jen s jetými "drážkovanými" válci.
    Válec je čistý a vypadá jako nový. Asi nebude extra kvalitní, ale na jeden toner v pohodě vystačí. Když už náhodou u tohoto toneru byl nějaký problém, tak jednou se stěrkou (špinil válec), což spravila reklamace po mailu. Ono se jim asi nevyplatí dávat tam původní válec, protože jsem viděl mezi díly pro renovaci, které prodávají i nový válec na staré tiskárny HP LJ 4 kolem 85 Kč bez daně, takže to mění automaticky. Ještě jsem od nich neviděl toner s použitým válcem. Ani by se jim to nevyplatilo, protože poštovné při reklamaci by bylo dražší. Firmy které nechávají válce mají prostě nějakého dodavatele toneru, který do toho nasypou a jedno naplnění to třeba vydrží. Pokud se tím chtějí zabývat profesionálněji, tak si seženou i další díly (třeba válce) a vymění i válec. Cena je potom pro koncového zákazníka třeba o 200 Kč vyšší s tím, že válec má nový a pokud se nesype ven toner, tak je zákazník spokojený.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Já bych ještě doporučil ABEL. V jedné firmě, kde jsem dříve pracoval tiskárny jely naplno (1 toner na 1,5 měsíce) a naprostá spokojenost, nikdy nebyl jedinej vadnej. Pak vedení "ušetřilo" výběrem levnějšího dodavatele a 25% dodaných tonerů nestálo za nic a dalších 25% nevydrželo ani měsíc - šetřit se moc nevyplácí.

Nováček
    Registrace
    Apr 2015

Ja mam pouze renovovane a jsem spokojeny zadny rozdil v tom nepoznavam

Nováček
    Registrace
    Oct 2016

Já určitě doporučuji renovované náplně kupovat. Je to podstatě ekologičtější varianta než kupovat neoriginální náplně a podstatně levnější než kupovat originální. Sám jsem o tom moc nevěděl a kupoval jsem neoriginální. Pokud by někoho zajímalo alespoň trochu víc na tohle téma, doporučuji mrknout na http://www.prodejtoner.cz/renovace mají to tam hezky popsané. Taky vykupují použité náplně, takže až náplň vypotřebujete, tak doporučuji schovat a pak poslat na výkup.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 18:07
  2. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 12:06
  3. Víkendová diskuze: Flashka s USB 3.0?
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 02-10-2011, 10:32
  4. Víkendová diskuze: Ozvučení PC
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 14-02-2011, 19:38
  5. Víkendová diskuze: Spolehlivost wi-fi
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 31-10-2010, 16:09