Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Po instalaci aktuálních drv nejde crysis

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Zdravím nainstaloval jsem crysis, který šlapal v pohodě pak aktualizoval drivery na grafiku ATi a při spuštění mi to napíše toto:
    a když dám OK namísto stornování tak toto okno:
    Direct jsem přeinstalovávat zkoušel.Přeci to musí jít s posledními ovladači 11.3, ne?

Hardware Ati 4850 toxic,intel quad 9550,8 GB ram.....atd.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Taková blbá otázka - co tam bylo původně za ovladače a jak jsi je aktualizoval?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Původně tam byly 10 a něco aktualizoval jsem tak, že jsem je stáhl tj verzi pro win 7 64 a prostě spustil instalaci....

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od awas Zobrazit příspěvek
    Původně tam byly 10 a něco aktualizoval jsem tak, že jsem je stáhl tj verzi pro win 7 64 a prostě spustil instalaci....
    Odinstaluj současné pomocí Driver Sweeper a pak teprv nainstaluj ty nové.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Díky zkusím a dám vědět.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Tak jsem odinstaloval ovladače pročistil sweeprem nainstaloval ati ovladače znovu a... crysis šel bezvadně dohrál jsem a ted po čase se k nim vrátil a...už nejdou opět to hlásí to samé a nepomáhá ani předchozí postup.Vypadá to,že se to tak stane, když nainstaluju nový virtuální PC do virtual pc nevím....jestli to může mít spojitost........

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od awas Zobrazit příspěvek
    Tak jsem odinstaloval ovladače pročistil sweeprem nainstaloval ati ovladače znovu a... crysis šel bezvadně dohrál jsem a ted po čase se k nim vrátil a...už nejdou opět to hlásí to samé a nepomáhá ani předchozí postup.Vypadá to,že se to tak stane, když nainstaluju nový virtuální PC do virtual pc nevím....jestli to může mít spojitost........
    Ona chyba zřejmě bude v ovladačích samotných. Zkus nainstalovat starší ovladače,často to pomůže. měl jsem podobné problémy s ovladači na mou kartu HD 4850 GS od Gainwardu. Jelo to chvíli OK a pak začala blikat obrazovka s tím že grafický čip přestal pracovat a musel se resetovat. Dělalo mi to na ovladačích 11.x mám tam teď 10.7 a funguje to normálně.

Podobná témata

1. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 18-09-2011, 15:09
  2. software pro instalaci aktuálních driveru
    Od RolandN v sekci Ovladače a BIOSy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 21-02-2011, 20:43
  3. Nejde spustit instalaci Windovs z CD
    Od keegan v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-08-2009, 09:14