reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Kde nalézt ISO Recovery partition HP?

dakty (150)|12.4.2011 23:27
[FONT=Verdana]Zdravím,

mám problémek. Známý má notebook HP Pro Book 4520S, nějak mu blbnul a tak si ho reinstalnul. Ale machroval a zformátoval komlet disk a tak přišel o recovery partition včetně driverů. Vše se mu podařilo nainstalovat, ale teď ho trápí bluetooth. Nemůže na stránkách HP sehnat ten správný ovladač. Má originál Win7 Home Premium 64b a to tam prostě HP nenabízí. I když asi pro Profi 64b ty ovladače by měly být stejné, přesto žádný nejde.

Má otázka: [/FONT][FONT=Verdana]Má někdo ty samé Windows 7 Home Premium 64b a velmi podobný notebook a mohl by stáhnout obsah recovery disku (alespoň ovladače) a někam je uploadnout? Prosím :)

děkuju moc
[/FONT]
Georginek (2957)|12.4.2011 23:58
Tady ochybuju ze Ti tohle nekdo nabidne, poslys. Nicmene, pokud Tvuj "chytrej znamej" zformatoval disk, tak to neznamena, ze odstranil i oddily. Jsi si jisty, ze recovery oddil taky smazal?
Zjisti, co je to presne za HW bluetooth a napis to sem. ID zarizeni. Treba Ti nekdo poradi kde najit ovladace, ci ovladace 3rd person.... Nicmene na strankach HP by mely urcite byt.......
zsdx (2098)|13.4.2011 09:37
[quote=dakty;445805]Známý má notebook HP Pro Book 4520S. Má originál Win7 Home Premium 64b a to tam prostě HP nenabízí. I když asi pro Profi 64b ty ovladače by měly být stejné, přesto žádný nejde.[/quote]

Ovladace pro W7Pro 64-bit mas u [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a na HomePrem 64-bit budou chodit, staci vybrat ten spravny.

Jinak jestli mel notes koupeny s origo Win, dostal k tomu mj. i Application and Driver Recovery DVD (HP P/N 577601-B27), tak at se poradne podiva :)
kevin00 (10238)|13.4.2011 11:41
Uveď ID zařízení, poté není problém ovladač najít.
mstejska (2912)|13.4.2011 17:34
Stačí nainstalovat HP Support assistant (Nebo jak se ten tool jmenuje) a ten ti sám stáhne všechny aktualní ovládače pro hardware. Mám to vyzkoušeno. V orig HP instalaci je hromadu balastu. Taky jsem zlikvidoval všechny oddíly, i záložní. Ale záměrně.