reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SSD a hry

sasa69 (2)|20.4.2011 18:51
Ahoj všem,
chtěl bych poprosit,zda by mi někdo odpověděl,jako neodborníkovi na otázku,že když si zakoupím SSD disk a nahraji na něj OS a hry typu Call of duty,Arma a jim podobné,tak jestli budu mít při hře online ?( například při zaměřování a střelbě ?) nějakou znatelnou výhodu oproti protivníkovi.Děkuji za slušné odpovědi a předem se omlouvám těm,kterým se mé otázky zdají hloupé.
Přeji příjemný zbytek dne Sasa.

například:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Georginek (2957)|20.4.2011 19:46
Tezko. Vyhodu budes mit akorat pri nacitani mapy, pripadne dalsiho Checkpointu, ale pri hre jako takove, kdyz je cela nactena v RAM a pocitac k disku pristupuje sporadicky, zadnou vyhodu nevidim. Uz vubec ne pri zamerovani a strelbe. Moc nechapu, jak sis to jako predstavoval, ze bude SSD lepe mirit? ;)
Dojigiri (1629)|20.4.2011 20:05
Tak tak, u online hry tohohle typu spíš záleží na rychlosti a zejména stabilitě internetu a vzdálenosti od serveru (pingu).
sasa69 (2)|21.4.2011 10:12
[quote=Georginek;447077]Tezko. Vyhodu budes mit akorat pri nacitani mapy, pripadne dalsiho Checkpointu, ale pri hre jako takove, kdyz je cela nactena v RAM a pocitac k disku pristupuje sporadicky, zadnou vyhodu nevidim. Uz vubec ne pri zamerovani a strelbe. Moc nechapu, jak sis to jako predstavoval, ze bude SSD lepe mirit? ;)[/quote]

:D SSD lépe nemíří.........mě šlo o to,že když se ve hře potkám s protivníkem tváří v tvář,že bych mohl mít v případě rychlejšího načítání nějakou výhodičku (byť třeba jen desetinu sekundy)....to by moooc pomohlo :thumb
...internet mám v pohodě (ping minimální)

díky za odpovědi (moc počítačům nerozumím a tak jsem si myslel,že by to malinko mohlo pomoci)