reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Diskuze k anketě na SHW (Jakou vlastníte tiskárnu?)

filipek (46)|28.4.2008 22:37
...mne na to moje minimum dokumentov co tlacim doma uplne staci starucka atramentova tlacka Canon S400. Povacsinou si aj tak vytlacim "veci" v praci na laserovke HP LJ4100...
Withman (1337)|28.4.2008 23:24
Před cca 8mi lety jsme kupovali HP DeskJet 920c, zatím funguje...používají ji rodiče na občasný tisk. :thumb

Jinak já osobně HP F2180, hrozná šitka...pomalá, hlučná, hnusná, prostě HP :stupid :thumbdown :D ale zadarmo jsem jí bral :thumb

Jinak asi týden mám Canon Pixma IP4000, mooooc dobrá tiskárnička, jako všechny od Canonu. Papá BCI-3eBk a BCI-6 - kupují do ní neoriginály Redac za nákupku 40Kč s DPH. Tisknu na ní fotky (fotopapír PR-101, PP-101), booklety (zatím fotopapír, potom HR-101), text atd....spokojenost, rychlá, poměrně tichá...má i noční mod. Nyní mám objednaný nový podavač na CD/DVD (ted se někde ztratil) a začnu i dělat barevné potisky na CD/DVD. Nízká spotřeba - 2pkl...Epsony se svými 4pk se můžou jít zahrabat. :D :stupid

Jinak ještě mám čest používat Canon Pixma MP600...to samé jako IP4000 + kvalitní skener + novější technologie + spotřeba 1pkl. Nevyhodou je, že CLI-8 a PGI-5 jsou čipované a ty neoriginály v tom nějak nefungují...jedinně po výměně čipu...nemám ozkoušeno...:notsure

Jinak ještě k IP4000 i MP600...fotky srovnatelné s fotolabem....dost záleží na fotopapíru. ;-)

P.S.: Plz neberte to jako FLAME, ale prostě Canon je pro mě špička a zbytek je odpad...a je to pravda! :rules

//ovladače u Canonu samozřejmě v CZ, pro všechny systému + kvalitní soft na foto zdarma (v EN) ;)
Richmond (8084)|19.7.2008 11:29
Bublinky Canon S820 - momentalne s vadnym kontajnerem s tiskovyma hlavama ale cerna jede ;-)

edit: v rodine je jeste multifunkcni Epson a Canon i4500
pavel_p (993)|19.7.2008 11:37
Žádnou ...
měl jsem Canon BJC-1000, která nějak náhle odešla a hroznou Epson C42, teď je efektivnější jednou za čas něco málo opsat než 3x čistit hlavy kvůli tisku tří stránek za měsíc a vytisknout na jednu náplň 30 stran A4. Vzhledem k tomu, že už nepotřebuju pár let tisknou věci do školy mi tužka stačí a sem tam něco vytisknu v práci.
arar (1)|13.8.2008 14:04
HP PSC 1315 all in one - dnes už ji fakt jen vlastním, už 2 měsíce blbne, tiskne nesmysly (nezvládá tisknout grafy a rovnice = v tisku se tam místo toho objeví vždy jen nějaký odkaz na www s nesrozumitelným textem) a jednu stránku tiskne tak 1 hodinu. Nevím co s tím. Ze servisní podpory HP mi poslali nějaké rady, ale k ničemu to nevedlo.
Asi budu muset koupit nový stroj, chci opět multifunkční - poradíte mi někdo co si pořídit, důležité jsou pro mě provozní náklady na tisk čb. stránky a cenu celého zařízení si představuji někde v rozumných mezích (1500 - 4000 Kč); tisk tak 2000 stránek ročně.
Withman (1337)|13.8.2008 14:30
[QUOTE=arar;151373]HP PSC 1315 all in one - dnes už ji fakt jen vlastním, už 2 měsíce blbne, tiskne nesmysly (nezvládá tisknout grafy a rovnice = v tisku se tam místo toho objeví vždy jen nějaký odkaz na www s nesrozumitelným textem) a jednu stránku tiskne tak 1 hodinu. Nevím co s tím. Ze servisní podpory HP mi poslali nějaké rady, ale k ničemu to nevedlo.
Asi budu muset koupit nový stroj, chci opět multifunkční - poradíte mi někdo co si pořídit, důležité jsou pro mě provozní náklady na tisk čb. stránky a cenu celého zařízení si představuji někde v rozumných mezích (1500 - 4000 Kč); tisk tak 2000 stránek ročně.[/QUOTE]

Canon MP520 či vyšší model MP610...informací o těchto tiskárnách je v tomto vlákně dostatek. :thumb