Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 47

Téma: Regulátor Aquaero 5 XT

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Zatím zálohování není, ale prý je to v plánu brzy...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2011

Tak jsem nastavil curve controller na 0% při 35 stupních a 100% při 42. Takže při IDLE mi větráky točí 490 ot, při 3D zátěži nějakých 800 při 38 stupních. Jenom regulátory už se blíží k 50 stupňům.

Šlo by to aquaero XT vyměnit za PRO s vodním blokem? Tím vyřeším jak mačkající se klávesy, tak teplotu regulátorů

P.S.: Tu infračervenou klávesničku jsem ještě ani nevybalil z pytlíku

Registrace
    Mar 2008

To bysme museli vidět, v jakém stavu je balení a krabice a příslušenství atd...tzn s jakou slevou je to dál prodejné dalšímu zákazníkovi...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2011

Tak já to doma večer pohledám a pošlu nějaký fotky. Mělo by to bejt v podstatě v pohodě. Škatule jsem nevyhazoval.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2011

Tak jsem měl jiné věci na práci, než se patlat s displejem Doufal jsem, že by se to mohlo spravit novým FW, tak jsem po delší době stáhl nový soft (Beta 8) a nestačil jsem se divit. První překvapení bylo, že mi to smázlo veškerý nastavení. Ale budiž, je to stále beta. Bohužel se mi ale nepovedlo zprovoznit klávesy na displeji. Nastavení v user interface / key settings se ne a ne projevit. Co dělám špatně?

Registrace
    Mar 2008

Dobrý den, opravdu netuším...nezkoušíme každou betu, která vyjde. Ale co se týká toho mazání nastavení tak je to opravdu divné, s několika zákazníky co mají Aquaero jsem v kontaktu a nikomu se po aktualizaci software nastavení nemažou...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2011

Už aby vyšla nějaká "finální" verze. A jestli se nepletu, tak u tý beta8 to přímo psali, že to nastavení smaže (ale to jsem si nechal strýčkem gůglem přeložit až po instalaci ). Vyndavat na reklamaci se mi to nechce, tak ještě počkáme na další verzi, třeba to bude lepší.

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Dobrý den
    Zničehonic mi regulátor po nějakém čase začne točit čerpadlo na plný výkon a po chvilce se začne opět řídit podle nastavené křivky. Průběh čerpadla z aquaera: www.samohyb.wz.cz/temp/cerpadlo.jpg
    Už jste se s tím někdo setkal? případně to vyřešil??

Registrace
    Mar 2008

Zdravím,

jak starý je ten panel ? Jakou verzi FW tam máte ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Dobrý den
    Panel je cca rok starý. Verze firmwaru: 1025.

Registrace
    Mar 2008

Zkuste verzi 1026 a novou verzi aquasuite. Výrobce mi napsal, že vždy dělají support jen pro nejnovější verze FW a SW...tzn pokud to bude dělat i v nové verzi tak pak to budou řešit.

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Dobrý den
    Aktualizováno, verze firmwaru 1027. Problém nevyřešen: http://www.samohyb.wz.cz/temp/cerpadlo2.jpg

Registrace
    Mar 2008

Dobrý den,

pravděpodobně se panel přehřívá. Ten regulátor má odporovou regulaci (tak jako většina dalších regulátorů ventilátorů na trhu) a tak když to zjednoduším, například 18W Laing pumpu chcete zregulovat na 50%, tak 9W z toho se vyzáří ve formě tepla ze zadní strany toho regulátoru - jak je ten malý pasiv. Pokud teplota mosfetů přesáhne tuším 80 stupňů Celsia, tak panel automaticky vypne regulaci konkrétního konektoru, aby se mosfety ochladily. Jakmile se ochladí na nějakou rozumnou úroveň, zase to regulaci zapne. Řešením je vylepšit chlazení panelu - nejdříve bych zkusil panel zezadu ofukovat nějakým ventilátorem, abysme tuto teorii potvrdili (ale jsem si poměrně jistý, že je to skutečně tím) a pak bych to řešil lepším odvodem tepla (tzn lepší teplovodivý pad pod ten pasiv), popřípadě jde zakoupit větší pasiv nebo ideálně je pro aquaero i vodní blok - pak s teplotou opravdu není problém

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Dobrý den
    Po upgrade firmware mi zmizely veškeré možnosti nastavení. Neví někdo jak je mám dostat zpátky?
    http://www.samohyb.wz.cz/temp/aquaero.jpg

Registrace
    Mar 2008

Mezi některými verzemi firmware nelze zachovat nastavení, s tím nic neuděláte. Chce to před přehráním firmware zazálohovat nastavení a po přehrání firmwaru je zase obnovit.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Ventilátory: Noctua NF-P12 PWM + Regulátor otáček
    Od Paullik74 v sekci Chlazení
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 18-11-2013, 11:15
  2. regulátor otáček teplota
    Od MnKyn v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-07-2013, 10:25
  3. Homemade PWM regulator