Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Sound Impact C-media 8738LX ve Windows 7

Nováček
    Registrace
    May 2011

Zdravim,
    Mám problém s nastavením 5.1 zvuku u repro Genius Home Theater 5.1 (http://www.az-pocitace.cz/z/21666011...1-home-theater) pomocí této zvukové karty.Ovladačem to neni a repro funguje. V XPčkách jsem s tím žádný problém neměl. Všechny ovladače a PCI audio applications z instalačního CD, přes který jsem řídil nastavení, bez problému fungovalo. Jenomže v sedmičkách...ovladač mi vzali, zvuk funguje, ale PCI audio applications nefunguje. Zřejmě moc starý SW. Systémově je nastavit 5.1 zvuk snad úplně nemožné ( vše jsem v XP konfiguroval přes Mixer v PCI audio app.) Teď už jsem dosáhnul toho, že mi nehrál jen subwoofer...převrálil jsem tedy kanál subwoofer/ center...a teď zase nehraje center. Nastavoval jsem to ale přes nějakou jinou aplikaci, která moc nepodporuje tu mojí zvukovku. Má otázka zní: Nevíte někdo o aplikacích, který ovládají tuhle zvukovku pod sedmičkama? Nebo jiný nápad jak to zprovoznit kromě přejít zpět na XP?
    Předem moc děkuju
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Sound Blaster Audigy SE a problém s Windows 7
    Od Honza23 v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-09-2010, 15:50
  2. windows media player