Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Problémy s PC (HW/SW): Zasekávanie PC pri prehrávaní videa

Neregistrovaný

Tazatel: Bennhy

Znění dotazu: S mojim notebookom (HP Pavilion dv6-3035ec, Intel® Core™ i3-350M, 4 GB DDR3 RAM, Grafická karta ATI Mobility Radeon™ HD 5650 (prepínateľná), s Windowsom 7 Home Premium 64-bit) mám nasledovný problém:
    Od včera sa mi počítač pri prehrávaní akéhokoľvek videa na 1-2 minúty zasekne a znova odsekne. To časové rozpätie sa líši, ale PC pri tom vydáva dosť nepríjemné zvuky zaseknutého zvuku z videa... Nikdy predtým som sa s ničím podobným nestretol. Je jedno, či ide o video na youtube alebo film vo VLC. Niekedy to urobí hneď pri spustení videa, inokedy v strede filmu, niekedy aj dvakrát za 20 minútový seriál. Niekedy to zasa urobí, aj keď mám dané video pustené na pozadí, resp. yotube sa len načítava... Robí to tak cca raz do hodiny, pri čom asi od 18:00 som nespustil žiadne video a ono sa to nezaseklo ani raz. Takisto je jedno akú grafickú mám zapnutú (či Ati alebo integrovaný Intel). Dokonca pri zapnutom Inteli mi už dvakrát pri odseknutí naskočila táto hláška:
    http://img263.imageshack.us/img263/7248/upozornenie.jpg

Včera sa mi akurát aktualizoval Windows o service pack 1 (Neviem či to problémy odštartovalo alebo to bola len zhoda náhod).

Neviete mi poradiť v čom je problém? Všetky ovládače sú nainštalované, kodeky takisto... Notebook mám už pomaly rok a začal to robiť včera...

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: HP Pavilion dv6-3035ec
    Intel® Core™ i3-350M
    4 GB DDR3 RAM
    Grafická karta ATI Mobility Radeon™ HD 5650 (prepínateľná)
    Windows 7 Home Premium 64-bit

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Jaké jsou teploty? (změříš programem HW monitor) Čistil jsi někdy notebook od prachu?

Neregistrovaný

Zapnutá Opera a Total Commander:
    http://img543.imageshack.us/img543/773/36567448.jpg

Čistil som ho asi pred dvoma mesiacmi

Skúšal som asi pred týždňom zo srandy Crysis 2 - po asi 15 minútach hrania už hučal ako blázon, bol horúci a hra sekala, ale pri tomto probléme s videami sa počítač celý zasekne a nejde nič...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Zapnutá Opera a Total Commander:
    http://img543.imageshack.us/img543/773/36567448.jpg

Čistil som ho asi pred dvoma mesiacmi

Skúšal som asi pred týždňom zo srandy Crysis 2 - po asi 15 minútach hrania už hučal ako blázon, bol horúci a hra sekala, ale pri tomto probléme s videami sa počítač celý zasekne a nejde nič...
    Speedfan je na nic, ukazuje sakra často špatně.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Benbow
    Registrace
    Jul 2010

jak je ten notebook starý?

Neregistrovaný

9/2010 kúpený

Obyvatel SHW Avatar uživatele Benbow
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    9/2010 kúpený
    Teda- rychlá odpověď , grafiky v noteboocích jsou stavěny na vyšší teploty. Popravdě to byla první věc která mě napadla. Co ovladače GK- jsou aktuální?

Neregistrovaný

popravde, neaktualizoval som ich vôbec, idem to urobiť...

Neregistrovaný

aktualizované, uvidíme či to pomôže

pred inštalovaním ati driveru to spravilo ešte raz na youtube - bol to zásek asi na pol minúty - pri tom teploty boli medzi 45-50

Neregistrovaný

Robí to aj dnes. Teploty sú na úrovni 40-50 kedy ako - sledoval som to celý deň. Keď som pozeral video vo VLC bolo to fajn, ale keď som otvoril youtube - tak zasa...

Podobná témata

1. trhane prehravani videa
    Od hanusm v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-03-2013, 23:28
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-01-2013, 17:34
  3. prehravani videa
    Od Huvatek v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-03-2010, 23:07
  4. Problémy s PC (HW/SW): přehrávání videa