Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: UPC internet

Obyvatel SHW Avatar uživatele souteh
    Registrace
    Jun 2010

Ahoj, uvažuji o pořízení internetu od UPC, konkrétně 50Mbit/s. Máte s touto společností nějaké zkušenosti? Šlo by o přechod z 8Mbitu od O2. Díky za odpovědi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Mám od UPC 10Mbit/s a jsem celkem spokojen. Pouze bych doporučil sjednat smlouvu přes nějakého terénního pracovníka, cena internetu bude o 100 - 200 Kč nižší, než-li přes centrálu.

Registrace
    Jun 2010

Mají tam teď nějakou akci a je nutné objednat to přes internet. To je OK, ne?
    http://www.upc.cz/internet/fiber-power-50/

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Ta akce bude trvat po uvedenou dobu a poté budeš platit plnou cenu. Pokud seženeš terénního pracovníka (u nás občas hází "leták s nabídkou" do schránky) budeš mít služby za nižší cenu napořád. Např. 10 Mbit/s je v akci za 299 Kč, po skončení akce je za 494 Kč. Od terénního pracovníka jej mám za stálou cenu 299 Kč

Registrace
    Jun 2010

To vím, že po 4 měsících budu platit 800,-. Takže říkáš, že se to dá sehnat levněji na stálo? A jak to funguje, kde takového člověka najdu (jak ho mám hledat)

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Není to pravidlem. Mě tereňák nabízel 500 CZK na rok, přitom na netu měli 300 CZK na 6 měsíců a pak plných 600 CZK. Objednal jsem přes net...
    Jinak jsem se službou velmi spokojen, rychlost je skoro vždy taková, jaká je napsaná ve smlouvě. Ne jak od O2, kde máš AŽ 8 Mb/s Kyslík nemůžu ani vidět! Z té změny se opravdu posadíš na zadek.
    Jenom škoda, že nemají "konfigurovatelnou nabídku rychlostí", to by byla paráda- dal bych si 25/10 Mb/s.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Jsen přímo OZ u UPC.Bohužel pro internet 50M nemáme žádnou výhodnější nabídku než 50% na 4měsíce stejně jako zák. centrum.Přesto smlouva u OZ má své výhody.Můžete se na vše přímo zeptat,mám osobní zájem na zavedení služby a smlouvu vám vypisuji přímo na místě a podrobně takže máte přímou kontrolu a nejste odkázán na smlouvu která příjde dodatečně.
    Naposledy upraveno uživatelem emba5: 10-07-2011 v 23:00

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Marenek
    Registrace
    Oct 2006

mám od UPC televizi i internet už delší čas. pokud vše funguje, tak to funguje dobře. jakmile ale něco nefunguje, je problém se s UPC na čemkoliv domluvit. nicméně výhodnější nabídku těžko najdeš.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Když už se tu bavíme o UPC, má někdo zkušenost s jejich TV? jedná se mi o to, že bych chtěl nahrávat programy pomocí HTPC, ale viděl jsem, že oni provozují ty svoje settopboxy s kartou a to dost svazuje ruce.

Registrace
    Jun 2010

K tomu internetu - ještě možná mají problémy s pokrytím, co jsem koukal, mají tam města rozdělená ještě na ulice, tak jsem radši poslal dotaz. Doufám, že se to vztahuje jen na televize, uvidím :/

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Jde to vše po koaxiálním kabelu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Televizní kartu pro DVB-C jsem nenašel.Zbívá použít analog 16 programů nebo DVB-T signál 12 plus 3 v HD který je také na kabelu UPC.Jsou tam i tři programy v HD.-http://www.upc.cz/televize/novinky/4-dvb-t-muxy-nasazeny/

Registrace
    Jun 2010

Tak služby UPC jsou v mé lokalitě nedostupné, tak mají smůlu, asi si vyberu jiný tarif O2..

edit: Zdá se, že i VDSL je pro mne mimo hru. Nevíte někdo o co nejrychlejším internetu za dobrou cenu (podobnou UPC)?
    Naposledy upraveno uživatelem souteh: 11-07-2011 v 19:05

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od emba5 Zobrazit příspěvek
    DVB-T signál 12 plus 3 v HD který je také na kabelu UPC.Jsou tam i tři programy v HD.-http://www.upc.cz/televize/novinky/4-dvb-t-muxy-nasazeny/
    "U jakékoli digitální služby" - mám internet+telefon, ale po zapojení nenaladím. Jak je to tedy?

Citace Původně odesláno od souteh Zobrazit příspěvek
    Nevíte někdo o co nejrychlejším internetu za dobrou cenu (podobnou UPC)?
    Zkus se poptat na optické linky. Pak ještě wifi (ano, i to je častokrát lepší, jak O2 )

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

To bila odpověd na otázku- Když už se tu bavíme o UPC, má někdo zkušenost s jejich TV? jedná se mi o to, že bych chtěl nahrávat programy pomocí HTPC, ale viděl jsem, že oni provozují ty svoje settopboxy s kartou a to dost svazuje ruce. Tedy na příjem televize v počítači přes televizní kartu

Podobná témata

1. Internet
    Od ronalik v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 10-06-2011, 20:27
  2. UPC internet na dva PC
    Od Sixs v sekci Sítě
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 06-03-2010, 19:55
  3. Internet od O2
    Od Darkhunter v sekci Internet