Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Heslo k e-mailu

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Zdravím...potřeboval bych doporučit nějaký program, se kterým budu schopen prolomit heslo k mailu na počítači, kde se uživatel přihlašuje. Typicky s prohlížečem explorer, opera, firefox. Jedná se o to, že mailová korespondence obsahuje důkazy potřebné pro případné obvinění z trestné činnosti. Bohužel se jedná o závažné činy, zpronevěra, neoprávněné nakládání s cizím majetkem, podvod, krádež. Věřím, že mé důvody chápete a pomůžete. Moc děkuji.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Záleží co k tomu používá, jestli se přihlašuje přímo na web anebo používá nějakýho klienta (např. Thunderbird a Firefox umožňuje zobrazit uložený hesla), takže si pohledej nějakej keylogger anebo programy umožňující zobrazit hodnoty v políčkách hesel (AsteriskKey apod.).

Ovšem řekl bych, že i pokud by se takto podařilo získat nějaký "důkazy", tak nebude možno je použít (protože budou získány nelegálně a naopak zřejmě hrozí trestní postih za takovéto opatřování důkazů). Tohle by měla řešit policie, která k tomu má pravomoci.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

K mailu přistupuje pouze klasickým přihlášením v prohlížeči např. seznam, centrum atd. Jsem si vědom, že je toto ožehavá věc. Pro obvinění potřebuji důkazy, policie si je poté může rovněž získat oficiální cestou z míst, kam se já nedostanu- poskytovatel internetu, banka atd. To co já získám, bude informativní. Ty samé informace, byť z ofiko zdroje můžou být ale použity.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Zaslat poskytovateli služby žádost o obnovení hesla na danou emailovou adresu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Myslím, že tvoje "riešenie" je nesprávne. Nemáš právo niekomu sa nabúrať do osobnej mailovej komunikácie, mohlo by sa to obrátiť proti tebe Dôkazná činnosť je na polícii, neviem prečo by si mal niečo dokazovať ty. Stačilo by podľa mňa podať trestné oznámenie na neznámeho páchateľa a jemne nasmerovať orgány činné v trestnom konaní ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Bohužel uživatel jakmile zjistí, že se něco děje, důkazy zničí. Tím že je získám, budu mít v ruce páku, jak ho přitlačit ke zdi. Důkazy předám lidem, kteří mají velký vliv a ti se pak rozhodnou co dál. Pokud by nezareagovali dostatečně, vše předám orgánům činým v trestním řízení. Mám zájem vše vyřešit diskrétně.

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Lukáš 85 Zobrazit příspěvek
    Mám zájem vše vyřešit diskrétně.
    V tom případě je fakt nejlepší řešit protiprávní jednání veřejně na fóru.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Tohle je diskrétní jednání. Požádal jsem pouze o doporučení programu pro konkrétní použití. Jméno, důvod a další věci jsem nezmínil. Nevidím v tom problém.

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Tady ale nejde o jméno, důvod, atd.
    Tady jde o to, že chceš porušit § 316 zákoníku práce (a pokud to není zaměstnaneckej vztah, tak se taky něco najde).

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Trebárs Listina základních práv a svobod
    Článek 13
    Nikdo nesmí porušit listovní tajemství ani tajemství jiných písemností a záznamů, ať již uchovávaných v soukromí, nebo zasílaných poštou anebo jiným způsobem, s výjimkou případů a způsobem, které stanoví zákon. Stejně se zaručuje tajemství zpráv podávaných telefonem, telegrafem nebo jiným podobným zařízením.

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

No směr naznačil Doigiri (keyloggery atp.) záleží jaké máš možnosti s počítačem nakládat. Každopádně to je nelegální a pozor ať se ti to nevymstí, neobrátí proti tobě.

Jsme tu trochu moralisti, takže lock ať to někoho nedráždí

Podobná témata

1. Zmizení mailů ve Windows mail na 7
    Od Bren65 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-01-2013, 11:48
  2. Office 2007 - export do mailu
    Od Endet v sekci Kancelářské balíky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-04-2012, 10:21
  3. E-mail klienti: Hromadne odeslani e-mailu
    Od Liqid v sekci Internet