Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Vadná GK?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Zdravím po delší době.

Včera jsem si koupil novou grafickou kartu MSI R6850 Cyclone 1GD5 Power Edition/OC. Dnes jsem ji nainstaloval, včetně nejnovějších ATi Catalyst 11.6. Frekvence jsem zatím nijak neměnil i přesto, že jsem si stáhl MSI Afterburner. Vše se zdálo být ok, teploty v normálu (v idle kolem 36 stupňů) do chvíle než jsem zapnul hru (postarší, která mimochodem vytěžuje především CPU) edit: Hru jsem měl zaplou cca 1 hodinu. Teplota stoupla o 10-12 stupňů, fan běžel stěží na 50%, jinými slovy GK se ani nezahřála. Nicméně v jednu chvíli se mě z ničeho nic posunul obraz o kus doprava (odhadem tak o 100-200px) a přes monitor začaly problikávat tenké vodorovné pruhy.
    Možná panikařím úplně zbytečně nicméně s mojí starou HD 4850 se mi nikdy nic takového nestalo, proto se radši ptám, zda to není nějaká známá (i neznámá) chyba.
    Ještě doplním, že moje aktuální sestava je v podpisu (doufám, že ho vidí všichni) a OS mám Win 7 64bit.

Předem díky za odpovědi.
    Naposledy upraveno uživatelem Kotty: 22-07-2011 v 23:24
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

O jako hru se jednalo? Zkoušel jsi i jiné?

Samotnou kartu otestuješ pomocí OCCT (GPU:OCCT, délka: 1hod, zatrhnout Error Check, nastavit Shader Complexity na 8).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Provedeno, test byl dokončen bez chyb. Takže zatím asi planý poplach. Nicméně kdyby se to znovu objevilo, tak se ozvu s podrobnějším infem .

Podobná témata

1. Je vadná ram?
    Od mariaki v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-10-2014, 17:50
  2. DDR2: Vadná RAM?
    Od Keyz v sekci Operační paměti
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-03-2013, 17:55
  3. Vadna GT 240??
    Od Jouda.0 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení