Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 47

Téma: chlazení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Přebytek půjde mezerou ven.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od j.albi Zobrazit příspěvek
    Přebytek půjde mezerou ven.
    No, tak někudy to jít musí .
    Je otázka, jak efektivní potom bude chlazení ve smyslu plynulosti proudění vzduchu tudy, kudy jít má - tedy nejkratší cestou mezi žebry bez zbytečných turbulencí...

Starousedlík SHW Avatar uživatele hugostieglitz
    Registrace
    Feb 2011

tak jsem to skusil s tím sklem a vypadá to v pořádku problém bude asi v case (byla opravdu hodně levná) problém je že výfuk noctui jde do zdroje který je hodně blízko a jeho fan se točí o dost pomaleji cca o 200 rpm takže pánové co by jste doporučily za case?Požadavek je zdroj umístěný dole a cena tak +-+1500.- díky za tipy

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Do kolika peněz by měl být?

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Do kolika peněz by měl být?
    +- 1500.-

Registrace
    May 2008

Hmmm, tam toho moc nevymyslíš - sice nemá zdroj dole, ale zato je alespoň trochu bytelný a odhlučněný http://www.alfacomp.cz/php/index.php...SearchSubmit=1 Výtku mám jen k zadní mřížce, která si přímo říká o vyštípání

edit: pokud nevadí trochu více plastu a divočejší design http://www.tiphardware.cz/lancool-pc-k57.html

Registrace
    Feb 2011

Hmmm, tam toho moc nevymyslíš - sice nemá zdroj dole, ale zato je alespoň trochu bytelný a odhlučněný http://www.alfacomp.cz/php/index.php...SearchSubmit=1 Výtku mám jen k zadní mřížce, která si přímo říká o vyštípání
    jde mi hlavně oto že moje deska je mATX a potřeboval bych nějakým způsobem oddálit desku od zdroje jinak mi to dělá neplechu navrhni něco bez ohledu na cenu díky

Registrace
    May 2008

mrkni na můj edit výše

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Ahoj...asi je to vzhledem ke značce chladiče trošku kacířská myšlenka, ale co takhle místo skříně koupit jiný chladič za polovinu? Koupí jiné skříně pravděpodobně chybu neuděláš, ale třeba bych zkusil sehnat na zápůjčku od známého jiný chladič. Nedávno jsem taky řešil problém s teplotami, ale malého pevného disku. Místo, abych koupil chladič jsem si řekl, v čem je problém? Disk byl ofukován horkým vzduchem z grafiky. Tak jsem ji vyndal, rozebral, vyčistil ( i kartáčkem na zuby), nanesl pastu a dal zpět. Problém vyřešen.

Registrace
    Feb 2011

edit: pokud nevadí trochu více plastu a divočejší design http://www.tiphardware.cz/lancool-pc-k57.html
    no to už je lepší a taky koukám že má v předu pořádnou vrtuli už to objednávám díky za tip

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Namiesto kúpy nového chladiča by som kontaktoval noctuu a vyžiadal si NM-90 upgrade kit

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Lukáš 85 Zobrazit příspěvek
    Ahoj...asi je to vzhledem ke značce chladiče trošku kacířská myšlenka, ale co takhle místo skříně koupit jiný chladič za polovinu? Koupí jiné skříně pravděpodobně chybu neuděláš, ale třeba bych zkusil sehnat na zápůjčku od známého jiný chladič. Nedávno jsem taky řešil problém s teplotami, ale malého pevného disku. Místo, abych koupil chladič jsem si řekl, v čem je problém? Disk byl ofukován horkým vzduchem z grafiky. Tak jsem ji vyndal, rozebral, vyčistil ( i kartáčkem na zuby), nanesl pastu a dal zpět. Problém vyřešen.
    v chladiči problém není viz můj popis na hoře,grafika chladí skvěle a má samostatný výfuk zadem z case teplota hdd je stabilních 42-44 stupnů je to opravdu turbulence mezi fany chladiče a fanem zdroje a také zezadu sysfanem ale díky za nápad

Registrace
    May 2008

Pokud koupí ten Lancool tak může s klidem sundat jeden ventilátor (odsávací) z chladiče, dá ho nahoru dozadu jako odsávání (z 80mm ventilátoru na 120mm si pomůže s odsáváním horkého vzduchu).

Pokud topí grafika může dát jeden ventilátor na odsátí od grafiky do bočnice.

Čerstvý vzduch pro grafiku může v extrémním případě přivádět zpředu. Samozřejmě bude stále platit, že množství vháněného vzduchu musí být menší než množství odsávaného (teplého) vzduchu. Pokud bude volit opačnou taktiku, sáhl bych spíše po skříni "cedníkového" typu (např. Lancool K58 nebo CM HAF apod.)

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Namiesto kúpy nového chladiča by som kontaktoval noctuu a vyžiadal si NM-90 upgrade kit
    tak nějak nemůžu najít nějakého prodejce bylo by to supr otočit chladič nevíš kde to koupit pls??????????jo a ještě mě napadlo nebudou už tomu otočení překážet ramky?

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od hugostieglitz Zobrazit příspěvek
    nevíš kde to koupit pls??????????
    http://www.alphacool.cz/produkt/Noct...nting_Kit.html

Citace Původně odesláno od hugostieglitz Zobrazit příspěvek
    jo a ještě mě napadlo nebudou už tomu otočení překážet ramky?
    To si musíš proměřit.

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Chlazení cpu.
    Od mariaki v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 03-11-2014, 09:46
  2. Vodní chlazení: chlazení ntb
    Od FlashFpx v sekci Chlazení
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 09-09-2013, 18:23