reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak prepinat na notebooku grafiku

Fry (69)|12.8.2011 20:32
Cus,mam grafiku intel hd graphic + geforce 520M.. ale kdyz chci hrat tak jak ju prepnu? staci kdyz dam na ikonu hry spustit geforce 520M,ale zas nenastavim nastaveni rozliseni atd,, pls jak se to udela aby ta integrovana inte nebyla pouzivana u her?
VencaX (3686)|12.8.2011 20:55
Mohl bys trochu srozumitelněji vysvětlit, co vlastně chceš? Z toho, co jsi napsal jsem pochopil akorát to, že máš novej notebook a že máš asi nějakej problém :) - kdybych s tebou mluvil osobně, řekl bych "Uklidni se, zpomal a povídej".

Zkus napsat značku, model a konfiguraci notebooku ať víme, na čem jsme.

Co se týče přepínání grafik, v tomto případě by mělo přepínání fungovat automaticky. Samozřejmě ale některé starší hry asi nebudou dedikovanou grafickou rozpoznávat - v tomto případě jsem slyšel, že by měl někde v ovladačích/ovládacích panelech být nějaký seznam aplikací, které se spouštějí na výkonější grafické. Snad někdo ví víc :)
Fry (69)|12.8.2011 20:59
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=94604 tak mám tedy tento noťas mám ho od středy, starší hry běží ale mafia 2 nenačítá... nevím proč a napadla mně třeba ta grafika.. kliknu 2x ale jen se ukaže kolečko jak nabíhá a nic.. mám windows ultimate 64 bit
VencaX (3686)|12.8.2011 23:19
Jak píšeš - hra se nespustí. Pokud se hra nespustí a nevypíše žádnou hlášku, není problém v grafické. Nebo když ti nejde jedna hra, tak za tím je ihned hardware? NE!!! Bude to tou jednou hrou.

Mimochodem každý snad dokáže do googlu napsat "mafia 2 nespustí se". Vypsalo mi to jako druhou tuhle stránku, kde je nějaký návod - možná i funkční.

Další možnost, čím to může být je špatná nebo špatně stažená verze z warezů nebo torrentů. Ale o tom ti nemám co povědět ;)