Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Na PC nejdou žádná USB "velkokapacitní zařízení"

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Zdravím,

včera jsem po delší době vypnul počítač (běžně používám místo vypínání hibernaci) a po dnešním nastartování mi neběží žádné zařízení, jako externí HDD, flashky, paměťové karty. Ve správci zařízení se zobrazí, avšak bez písmena jednotky, v Počítači nejsou vůbec. Všechno ostatní běží bez problému (klávesnice, myš,...).
    Zkoušel jsem všechny tyto zařízení na jiném počítači a běží bez problému. Na mém ale prostě nefungují.
    Mám čtečku karet s USB hubem na kterém mi běží klávesnice a myš, ale paměťovou kartu na něm nerozjedu.
    Snažil jsem se hledat i na googlu, ale buď nemám štěstí, nebo to byly problémy jen s jedním zařízením.
    Díval jsem se do správce aktualizací, jestli náhodou to nemůže být nějakou aktualizací.

Nesetkal se s tím již někdo??

Gigabyte 965P DS3 revize 1.0, Intel C2D E6600, Sapphire Radeon HD3870, 4x 1GB A-Data Vitesta, Samsung F3 500GB, Delta Electronics 700W
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

A co zapojení přímo do PC? (místo přes hub)

Pokud daná zařízení vidíš ve správci disků, tak jim zkus přidělit písmeno.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

O USB hub vůbec nejde, disk i flashky jsem zapojoval přímo do PC (z panelu i přímo z desky). Hub/čtečku jsem zmiňoval jen proto, že jsem zkoušel číst i paměťovky a že na něm provozuju myš a klávesku.

Písmena jim přiřadit právěže nejdou. Píše to chybovku, že prý mám aktualizovat seznam disků.

Teď jsem instaloval aktualizace a dokonce mi nešly už ani spustit Windows - konkrétně 7 Professional 64-bit.

Možná jsem se o tom nezmínil, ale až taková lama nejsem. Přece jenom za 10 let hrabání se v počítačích už něco vím, s tímhle jsem se však ještě nesetkal a proto píšu sem.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 15:18
  2. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 22:08
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 12:00
  4. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-12-2008, 22:36
  5. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 22:09