Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 67 z 67

Téma: nová grafika kolem 4000,-

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

To ANO znamená, že nelze použít kartu s PCI E 2.1?
    Promiň a dík za odpověď.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Ano, znamená ano, můžeš použít. Promiň, nedošlo mi hned, že ano v podstatě potvrzuje obě varianty

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Mám doma totiž toto: http://www.alza.cz/gigabyte-r685oc-1gd-d199931.htm
    Nejdříve jsem odinstaloval staré ovladače - vyp PC a vložil novou GK - z CD instaloval nové ovladače,
    ale někde je nějaká chyba, kterou můžu odeslat AMD. Ovladače nefungují, větráky na kartě běží.
    Ve správci úloh píše zařízení nelze spustit, chyba kód 10.
    Co je špatně?

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

Zdravím,
    nebudu otevírat nové vlákno. Mám jako ostatní podobné dilema. Fin.limit cca 4500,- plus mínus stovka. Normálně bych upgrade neřešil, avšak příchozí Battlefield 3 mne donutil...
    Aktuální sestava:
    Gigabyte P35-DS3
    4GB DDR2 800mhz
    Intel Q9300 2,5ghz
    Seasonic SII 520 W (nebo 550W - teď si sám nejsem jist, mám jej 2 roky - nesedím u svého pc).
    ATI HD4770 512MB.
    Po tom,co mi v minulosti vyhořela herní gk,zakoupil jsem výše zmíněnou,která odváděla a odvádí svou práci dobře (mj nabízím ji zde na bazárku). Avšak při spuštění bety BF3 bylo jasné,že tudy cesta již nepovede.
    Co vím je,že mi je vcelku jedno jestli ATI nebo nVidia, v podstatě to zatím tak vypadá,že to pravidelně střídám . Co mám v hledáčku :

Asus ENGTX560 DCII TOP?/2DI?/1GD5, PCI?-E 4969,- (lehce přes limit)
    Výhodou vidím v slušném přetaktování jádra už v základu (Rychlost grafického čipu [MHz]: 925,Rychlost grafických pamětí (efektivně) [MHz]: 4200)
    a nebo
    Gainward 1824?-Bliss GTX 560 Ti 1GB, PCI?-E 5079,-(ještě více přes limit).

Samozřejmně jsem bádal,hledal a někde píší,že je lepší GTX560tka s výše taktovaným jádrem, někde naopak,že raději 560Ti,která s případným taktováním nabídne ještě více.

Tak či tak,otázkou je,zda-li nebude GK brzdit zbytek sestavy. Doufám,že zdroj to utáhne. Mám jej sice již téměř 2 roky,ale zatím šlape slušně a doufám,že ivestice do něj byla dobrá. Čeho se trochu bojím je CPU. Taky už není z nejnovějších,ale na druhou stranu se prý dá tento kousek celkem slušně taktovat. Vzhledem k tomu,že k taktování PC obecně nemám vztah,resp. nezkoušel jsem nikdy. Tak jsem přečtení pár článků pro bufu začátečníky "přetaktoval" cpu na 2,8Ghz a zatím se vše jeví bez známek problémů. Tudíž po dalším lehkém studování zkusím ještě více. Tedy až vyřeším chlazení. Aktuálně mám na CPU tento chladič Sonic Tower .
    Případně pokud by byl tip co jiného se dá s tímto železem dělat, budu rád. Jestli není například u tohoto železa již zbytečností investice do takové GK či jinak..

Díky

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Sonic není nejhorší chladič.Pokud dostaneš cpu někam k 3.4 - 3.6ghz tak brzdou rozhodně nebude.
    Pokud chceš grafiku kolem 4k tak HD6870,pokud přitlačíš tak 560Titánku

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od lavjoy Zobrazit příspěvek
    ... pokud přitlačíš tak 560Titánku

Ale určitě ne tu od Gainwardu ... doporučuji Twina OC.

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

Objednal jsem si GHX560Ti OC od Gigabyte. Dnes si pro ni jdu,tak se docela těším . S tím cpu počkám,co celek předvede,poté se rozhodnu. Díky

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. zase nová grafika kolem 3 tisíc
    Od Julinaa v sekci Grafické karty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-05-2012, 22:52
  2. Nová GK kolem 5000
    Od poloclovek v sekci Grafické karty
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 09-12-2011, 18:40
  3. GeForce: Grafika do 4000,-