Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: PC sestava do střih videa do 30tis

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Z Prahy nejsem, tam to mám cca 150km....tak jsem zjistil, že mám přihlášení na itage.cz z Ostravy, tak asi tam, pošta to evnt. vyřeší .-)))). Cvičně jsme to nacvakal do košíku a na stejným zboží o proti czc.cz přes litr úspora nebo to vezmu přes kámoše na firmu...

dělám Sony Vegas, Adobe After Effects, Corel Draw plus zkouším Cinemu 4D. V C4D jsme však ještě začátečník.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Ze skříní bych doporučoval spíše nové Lian Li PC-9F nebo identickou PC-8FIB (má pouze jiný čelní panel a blue led ventilátory). Májí lépe řešený airflow, cable managment, více místa na disky (na úkor 5.25" pozic, nicméně 3 dnes asi stačí většině lidí), více rozšiřujících slotů a jako bonus mají USB 3.0.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Nejsem si jistý, zda se mu ta 9F vejde do limitu (a není nová, já ji měl objednanou o Vánocích, nakonec jsem sáhl po 60FN/7FN abych si na to pod stromkem nešlapal ). Pokud prahne po USB3 tak se dá ten frontpanel celý odšroubovat (radši přes hadr, šroubky se odírají) a vyměnit

edit: http://www.alphacool.cz/produkt/Lian..._Port_Kit.html / http://www.alphacool.cz/produkt/Lian...-Panel_2_.html
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 06-09-2011 v 13:06

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Nová úplně není, ale novější USB 3.0 není hlavní tahák, spíš ostatní jmenované vlastnosti. Osobně mám taky PC-7F a konkrétně cable managment je tam přinejmenším dost omezený.
    Na Tiphardware.cz se dá sehnat PC-9F za necelých 2.800,-, což není o tolik dražší než navrhovaná PC-8N (pravda je, že jsem celkovou cenu sestavy nepřepočítával). Co se týče výběru skříní od Lian-Li/Lancool, tak mají asi největší výběr vůbec a dost dobré ceny. Jen dodací lhůta bývá delší. Svoji skřín jsem objednával taky tam (jinde v té době nebyla k dostání) a dorazilo vše v pohodě. Jak jsou na tom s reklamacemi nemůžu říct, ale u skříně bych to zrovna moc neřešil.

Edit: Koukám, že na Alphacool ji mají taky za fér cenu, ale s tím e-shopem nemám žádné zkušenosti.
    Naposledy upraveno uživatelem Kotty: 06-09-2011 v 15:06

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Omezený cable managment? V ní mám dokonce zvednuté kabely od zdroje takže pod nima můžu klidně vytřít mopem Co se ceny týče tak je to +/- nastejno (ale 9F se mě třeba líbí víc). 2.3k vs 2.8k mínus USB3 frontpanel, mínus kilo za montáž a bezpečnou recyklaci odpadu v podobě starého frontpanelu

PS: já je beru od TNTrade (beru tam najednou chladiče od Scythe a kejsy od CoolerMasteru) nebo 100Megy (v obou případech jsou to pro mě dodavatelé, nikoliv eshop jako pro koncového zákazníka)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Hm, tak vy máte asi nějakou novější revizi či co. Já mám jen jednu díru v MB trayi, přičemž za ním se protáhnu leda tak SATA kabely (viz. starší foto níže)
    Pravda, že tohle celkem rozdíly maže (pořád je ale možnost instalace horního fanu celkem šikovná např. pro ty co používají H60).

Edit: Koukám, že máte FN verzi. Značení Lian Li skříní je trochu matoucí
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_0916.JPG 
Zobrazení: 95 
Velikost: 1.82 MB 
ID: 22838  
    Naposledy upraveno uživatelem Kotty: 06-09-2011 v 15:31

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Dnes mi to konečně přišlo.. musel jsme udělat pár drobných změn, kvůli dostupnosti... až to zítra zahořím a nainstaluji, dám vědět .-))

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Střih HD videa
    Od Jarkh v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-05-2011, 07:17
  2. Nova sestava pro strih videa
    Od MartasKP v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 16-08-2010, 21:40
  3. K posouzení sestava do 30tis. vč DPH