Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Router / repeater

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dobrý den, rád bych Vás požádal o pomoc. Potřeboval bych router, který bude přijímat wifi signál a dále jej bude přeposílat s tím, že síť zůstává stejná (jenom se rozšíří na větší oblast).

Moje otázka zní:
    1. dá se takový router koupit nebo potřebuji externí anténu na chycení signálu z prvního routeru?
    2. jak složitá je problematika, že pokud mi signál slábne na NTB u jednoho routeru, router vydá signál k přepojení k tomu 2. routeru/repeateru, který má lepši dosah a naopak.
    3. pokud takový je, můžete poradit jaký? (cena 2-3 tisíce)

Děkuji za Vaše rady a tipy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od WING_43krat Zobrazit příspěvek
    1. dá se takový router koupit nebo potřebuji externí anténu na chycení signálu z prvního routeru?
    2. jak složitá je problematika, že pokud mi signál slábne na NTB u jednoho routeru, router vydá signál k přepojení k tomu 2. routeru/repeateru, který má lepši dosah a naopak.
    3. pokud takový je, můžete poradit jaký? (cena 2-3 tisíce)
    1. Po chvíli hledání narazíš na plno "repeaterů". Ano, klíčové slovo do vyhledávače je "repeater".
    2. Signál se přehodí na silnější. Problém vzniká jenom ve chvíli, kdy jsou si rovny. Ale s tím si snad dnešní zařízení už poradí. Např. můj stařičký Dell D400 má lehce problém.
    3. A musím se vlézt do cenové jámy? Stačí cokoliv, co umí repeater- takže např. http://www.alfacomp.cz/php/index.php...SearchSubmit=1

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Problém byl v tom, že chci přenášet signál vzduchem a ne metodou router kabel router, ale router wifi router.
    Pokud to tyto výrobky umí, které jsi dal hledat. Tak nemám problém a děkuji ti.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

No, on ani nemusi byt repeater, me to doma slape na Bridge with AP. Repeater sem zkousel, ale zadnou zmenu jsem neregistroval.

Podobná témata

1. Wifi repeater
    Od AndrewCZ v sekci Sítě
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-06-2011, 08:50
  2. připojení wi-fi repeater - problém
    Od H4rk0n3n v sekci Sítě
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 10-05-2009, 21:22
  3. Jak vlastně funguje repeater?
    Od Intri v sekci Sítě