Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 32

Téma: Samsung Galaxy S nebo Galaxy Ace?

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Jak jsem psal o několik příspěvků výše. Telefon mám hlavně na internet a GPS. Na internet se hodí velký displej s velkým rozlišením, na GPS taky.

Pokud bych Galaxy S srovnával s Windows Phone mobily (HTC HD7, Samsung Omnia 7), pak v Microsoftu asi nepochopili nic o výdrží telefonu a jestli je pravda, že Windows Phone nemá multitasking, tak to je fakt vrchol nedodělanosti.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Windows phone mají multitasking od aktualizace Mango. Jak moc propracovaný a plnohodnotný nevím, ale mělo se to zlepšit.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    ...takže custom ROMky nejsou problém. Po přechodu z WM 6 si sice na něco musím zvykat, ale není to problém.

edit: paranoiou netrpím
    Já začínal na prvním XDA, takže custom ROMky taktéž nejsou problémem Ovšem jak dostat do Androida rozpoznávání písma (možná jsem hlupák, ale tohle jsem u dotyk. displeje považoval tak nějak za samozřejmost)

Ad paranoia: Pokud budu mít kontrolu nad vším ve svém telefonu (snad jsem ho koupil tak si s ním mohu nakládat jak uznám za vhodné, nebo ne?) tak nemám problém. Je to můj telefon a já budu rozhodovat co má nebo nemá dělat a co bude odesílat - bohužel zde je tomu naopak a bez jakéhokoliv upozornění. Takže ona ta paranoia nemá s tím co Android prostě dělá nic společného. Předpokládám, že máš nainstalované SDK tak jsi si vědom toho co a kam "operační systém" odesílá

PS: tvou reakci jsem čekal už včera, ale jak se zdá tak jsou mnou popisovaná fakta nevyvrátitelná

Registrace
    May 2006

Já netvrdim že android nezpracovává zbytečně moc údajů uživatelů. Zpracovává. Beru to jako jednu z nevýhod. Nicméně nevýhody mají i ostatní řešení. Uživatel si jich několik osobně vyzkoušel, rohodl se pro android a chce k němu poradit HW.. Kdyby chtěl diskutovat o mobilním OS, dotaz by asi zněl jinak.

Registrace
    May 2008

Nikde nevidím zmínku o tom, že by uživatel věděl o vlastnostech Androidu. Drtivá většina lidí, kteří se pro tyhle telefony rozhoduje zajímá pouze cena a papírové parametry, nic víc - proto (je považuji za idioty) jsem tazatele upozornil na poměrně velkou invazi do soukromí (žádný telefon se s tímhle množstvím nedá srovnat). To co tu dále tazatel hází na Windows je podle mě zanedbatelné. Popravdě s Windowsama jsem byl výsostně spokojen a prakticky za celou dobu jsem nenarazil na aplikaci, kterou bych postrádal. Samozřejmě výtku bych měl k telefonní části, která pokulhávala, ale Android ji také nemá extra vychytanou. Stručně řečeno: Windows = spíše počítač na práci s možností telefonovat, Symbian přesně naopak a Android je podle mého ještě hodně nezralý na boj, ale jeho kuráž je až absurdní

edit:
    Ještě dodám, že nikdo mi tu nevyvrátil, že na Androida existuje lepší navigace než iGo nebo Truck navigator. Na internet hovoří proti Androidu zmiňované zbytečné odesílání dat. Nemohu se proto ubránit dojmu, že tazatel prostě chce za každou cenu pitchoviny jako superamoledplushd lcd, které je mu na slunci víte k čemu + je mu úplně jedno, že existují lepší produkty - prostě to viděl v televizi a basta. Přirovnal bych to třeba k Ulici na Nově - je to barevný a na pokračování, co na tom, že je to absolutní hovadina.
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 09-10-2011 v 13:37

Registrace
    Jun 2008

Takže podle vás prostě mám zapomenout na Android a koupit si Windows. A opět se hádáme o tom samém

Cena a HW mě tolik nezajímá, vždyť je tu několik dalších telefonů s konkurenčním OS, které mohu mít za podobnou cenu (viz telefony, které uvádím u Windows Phone + Nokia C7 a N8). Mám zkušenosti se všemi zmíněnými OS a samozřejmě vím o tom, že Android odesílá spoustu věcí, které by nemusel. O tom se tu nebavím. Přece jsem Android už měl, používal jsem ho a když říkám, že mi vyhovuje, pak mi Vy nezměníte názor. Windows prostě není to co chci a proto si ho kupovat nebudu.

Edit: teda samozřejmě HW mě zajímá...

Edit 2: V reklamě jsem to neviděl, protože televize je něco, co tak nějak jde kolem mě - nemám na to čas a když už se na něco dívám, tak na reklamy přepínám jinam.
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 09-10-2011 v 13:43

Registrace
    May 2006

Co se displeje týče, mám na O2X IPS a kvalita je vynikající. Obyčejné TFT je na slunci výrazně horší. Proto já osobně doporučuji AMOLED (měl jsem v ruce C7) nebo IPS.
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 09-10-2011 v 13:51

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Takže podle vás prostě mám zapomenout na Android a koupit si Windows. A opět se hádáme o tom samém
    Nikoliv - kupte si co chcete. Akorát mi k vám nesedí Android (už jen podle toho sledování tv), a co mi hlava vůbec nebere proč stále dokola (a dokola a dokola a dokola - jako u debilů) chcete Android?

Podle mě si máte koupit UMPC s plnohodnotným systémem a dvě baterky - zcela nekompromisní řešení, ale s hodně špatnou výdrží

Registrace
    Jun 2008

Ok, tak jinak, nový telefon potřebuju (1. telefonování), rád bych ho na cestách použil jako MP3 přehrávač (2. hudba), tudíž bych rád, aby se mi to vešlo do kapsy (3. mobilita, kterou s UMPC nedostanu), to jsou 3 důvody, proč ne UMPC. To si potom můžu odděleně ke svému notebooku koupit ještě netbook, GPS a klasickej mobil. Místo 4 věcí můžu mít 2, tak proč ne?
    Neříkám, že Windowsí mobily tohle neumí, jen říkám, že jestli si mám vybrat Android nebo Windows, pak to bude Android a to asi proto, že mi prostě Windowsy nesedí.

Asi jsem si vyzkoušel práci s několika OS - iOS, Windows Mobile, Windows Phone, Symbian, Android - a z nich jsem vybral ten, co mi nejvíce vyhovuje. Tak doufám, že jsem vám už konečně odpověděl, proč stále dokola (a dokola a dokola a dokola - jako u debilů) chci Android.

Registrace
    May 2008

Ano, UMPC nejsou tak placaté jako telefony, ale do kapsy se vejde (já nosím dva )

Chcete android? Proč ne - hoďte si korunou, je totiž úplně jedno co si vyberete za přístroj, cenově jsou poměrně úměrné kvalitám (protože ostatní parametry je na bedrech systému, nikoliv výrobce)

Registrace
    Jun 2008

Ano chci Android, proto jsem založil téma, jestli si mám vybrat Galaxy S nebo Galaxy Ace. To by Vám mělo být jasné ještě dřív, než rozkliknete téma. Nejsme přece na Facebooku, kde se kliká na všechno, co "like button" má.

Registrace
    May 2008

Nemám Facebook. Jsme na odborném fóru - Vám by snad mělo dojít, že pitchoviny typu tenhle nebo tenhle Android jsou taktéž mimo mísu. Buď chcete vyhazovat prachy za somrovací kraviny a je jedno jakou bude mít telefon podobu nebo dáte na radu ostatních a budete chtít za svoje peníze to nejlepší co mít můžete... Bohužel Vaše trdohlavost naznačuje, že je Vám to úplně jedno (nicméně už vím kam si Vás zařadit, ale s tou televizí to vypadalo tak slibně)

Registrace
    Jun 2008

Podle mě je to něco jako:

"Chci si koupit Audi A3 nebo A4"

Zdravím, chci si koupit Audi, protože jsem měl Volkswagena - kterému upadlo kolo, BMW - kterému upadly dveře a Škodovku - které upadl volant. Na zkoušku jsem měl i Audi, které fungovalo v pořádku a byť má horší autorádio, jezdilo se mi v něm výborně. Poraďte mi, kterou Audinu si mám koupit.

A teď mi do toho někdo začne kecat "Kup si Volkswagena, protože je to nejlepší auto a určitě se ti bude líbit a kecy a kecy a kecy". Teď mi povězte, kam si mám zařadit já Vás.

EDIT: Podle mě hlavní názor tady mám já, jelikož já tu věc kupuju a musím proto vědět, co chci a rád bych od lidí tady na foru věděl názor na něco, na co vy máte špatný názor. Pokud máte tento názor, pak není o čem se tady bavit a rovnou si mě můžete zaškatulkovat do nějaké kategorie "naivních tvrdohlavých androiďáků", protože Vy si myslíte, že máte nejlepší názor a že vaše řešení musí vyhovovat vždy, všude a všem, zatímco já jsem prostě "de*il" (omlouvám se za ten výraz), co se rozhodl si koupit něco co mu vyhovuje místo něčeho, co vyhovuje Vám.
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 09-10-2011 v 14:42

Registrace
    May 2008

Jenomže opět jsme u problému, kdy si Audi a Škochtli koupí jenom idiot! Ano, BMW, Mercedes jsou dražší, ale jsou mnohem lepší než zmiňované značky a navíc se dá aplikovat i moje oblíbené "i cesta může být cíl". Pokud chce člověk šetřit tak se poohlédne po japonských (nikoliv korejských) značkách a něco musí oželet. Škochtle a VW jsou pro blbečky - tečka. Audi nabídne pouze pár modelů (Sx, RSx) nic jiného tahle firma není v současnosti schopna nabídnout. Čili opět jsme u problému, který máte i s Androidem

Registrace
    May 2006

Už dost OT, každý další příspěvek, který nebude doporučovat HW dle dotazu tazatele bude smazán. Prostor si Richi dostal dostatečný, názor si vyjářdil a tím toto téma prosím dále nekomentuj..

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Samsung Galaxy MINI android a java
    Od veny v sekci PDA a smartphony
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-06-2011, 18:41