reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pomoc při výběru myši na práci a WoW

Coldrex (1)|8.10.2011 12:22
Zdravím,

prosím vás o pomoc při výběru myši k notebooku. Moc se do toho nevyznám, proto se obracím na vás ;-) Nějakou představu ale mám:

- cena maximálně 1200,-
- víceméně jedno, zda bude bezdrátová či ne, raději bych ale bezdrátovku
- pár herních tlačítek, hraji World of Warcraft, takže se mi to šikne
- menší rozměry, pokud bude „do modra”, tak to bude bonus

Děkuji mockrát za případné odpovědi, tipy, rady, etc.
VencaX (3686)|12.10.2011 10:32
Mě se vždycky hrozně líbily takovéhle [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], ale je pravda, že to není vyloženě herní ani notebooková myš.
Herní myš bych viděl asi [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], ale co do kvality do té myši nevidím.

Potom už leda koukat po drátovkách, protože v bezdrátovkách se toho už moc s více než 3 tlačítky nenajde.
Richmond (8084)|13.10.2011 11:44
Sáhl bych po klasice G500 http://www.softcom.cz/produkt/mys-logitech-gaming-mouse-g500-laser-usb/

BTW malá myš je pro delší práci podle mě nevhodná a po čase z ní bolí ruka. Doporučil bych starou dobrou MS IE 3.0, ale pouze pokud nemáte lcd s fullhd rozlišením (senzor v myši už ho prostě nestíhá).
VencaX (3686)|13.10.2011 14:15
[quote=Richmond;476872]BTW malá myš je pro delší práci podle mě nevhodná a po čase z ní bolí ruka. [/quote]

Já používám Microsoft WM 4000, což není zrovna velká myš, používám jí pořád a ruka mě nebolí - Takže záleží na uživateli, co preferuje.
Richmond (8084)|13.10.2011 14:46
Tak jasně, je to subjektivní. Pro někoho je "pořád" 3h brouzdání po internetu a občas hra, ve které si namapuje jedno tlačítko... Já tu MS používal v dobách kdy jsem cca 16h denně trávil v CADu na dvou crt monitorech a dvě tlačítka na vlastní "komba" mě bylo málo (ale InstantView jsem si hned zamiloval)
VencaX (3686)|13.10.2011 16:15
No myš používám tak 10h denně a nemám s tím problém. Opravdu záleží na uživateli, jestli preferuje velikost/mobilitu nebo spíše něco, co mu padne do ruky.