reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

itx skrin

pho (37)|10.10.2011 18:04
a zase na zacatku :D
alfah4ns (1040)|10.10.2011 20:27
15,5cm říkáš?
Grandia, o níž se už jendou zmiňoval Richmond, má 150mm...
A jelikož se tam vleze klasický zdroj např. enermax pro82, bude i to hodně tiché, pač to CPU žere v porovnání s tím, co ten zdroj zvládne, tak málo, že bude furt studenej...
skříň pak odvětráš přes bok a zadek pomocí více zregulovaných větráků, dovnitř se ti vleze klasická mATX deska, atd...
pho (37)|11.10.2011 08:43
[quote=alfah4ns;476520]15,5cm říkáš?
Grandia, o níž se už jendou zmiňoval Richmond, má 150mm...
A jelikož se tam vleze klasický zdroj např. enermax pro82, bude i to hodně tiché, pač to CPU žere v porovnání s tím, co ten zdroj zvládne, tak málo, že bude furt studenej...
skříň pak odvětráš přes bok a zadek pomocí více zregulovaných větráků, dovnitř se ti vleze klasická mATX deska, atd...[/quote]

nj, jenze to se cenou zase dostanu na dvojnasobek :(
pho (37)|11.10.2011 10:19
tak na alphacool maji tu lianli skladem, tak do ni asi pujdu... ta vykonova rezerva by mela byt myslim dostatecna, i kdybych se rozhodl pridat grafickou kartu...
pho (37)|11.10.2011 13:12
jen me tak napada - jelikoyź ta lianli skrin ma USB3 predni panel a deska nema USB3 headery, bude mozne usb 2 header zapojit do usb 3 panelu na skrini? Bude to fungovat, nebude problem s kompatibilitou? Je mi samozrejme jasne, ze tim degraduju USB3 na USB2, jde mi jen o to, aby to fungovalo :)
pho (37)|12.10.2011 08:34
panove, ja bych vam hlavne moc rad podekoval za vasi pomoc a rady. Nakonec jsem se rozhodl pro tu lian li s tim, ze budu muset prikoupit i drazsi desku ([odkaz, pro zobrazení se přihlaste]), ktera ma interni usb 3 header, ktery pujde propojit na predni panel.
pho (37)|14.10.2011 11:03
tak ta lian li nakonec bsahuje adapter na usb2 headery, takze je to cajk a pujdu do lacinejsiho boardu od GB.
Vsem zucastnenym dekuju za nasmerovani k vyberu. Az to budu mit postaveno, udelam nekolik dokumentacnich fotek a postnu je sem.