Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Software: Hra Dungeon Siege 2

Neregistrovaný

Tazatel: Honza

Znění dotazu: Ahoj,omlouvám se,jestli jsem to vlepil kam jsem neměl,nevyznám se tu a taky už nevím kudy kam.Jestli někdo hrál a nebo lépe,hraje tuto hru ví kde najít Agarův palcát,prosím o radu kde ho najít.Ve hře se uvádí že někde ve ztraceném údolí Azunitů,ale ať hledám jak hledám,nemůžu hrobku najít a následně i palcát.Hru jsem jinak dohrál,ale tanhle Quest mi zůstal.,tak ještě jednou prosím,jestli to někdo ví,pomozte.Děkuji

Starousedlík SHW Avatar uživatele athens
    Registrace
    Dec 2007

Hru jsem nehrál, ale našel jsem screen, lokace kde palcát je. Snad ti to pomůže

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od athens Zobrazit příspěvek
    Hru jsem nehrál, ale našel jsem screen, lokace kde palcát je. Snad ti to pomůže
    Dík za snahu,ale tanhle screen bude dobrej až tam budu.Ve hře se uvádí že hrobka je v jeskyni ve ztraceném Azunitském údolí,problém je ten.že tu hrobku nemůžu najít a jak to vypadá,asi nikdy nenajdu.Ahoj

Starousedlík SHW Avatar uživatele athens
    Registrace
    Dec 2007

Legendární Agarrův palcát

The Mace of Agarrus
    zadává: Berseba
    Promluv si s dobrodružkou Tai´esee v Aman´lu
    Najdi fragment kamené tabulky
    Zanes fragment kamené tabulky dobrodružce Tai´esee v Aman´lu
    Vstup do Agarrovy hrobky a najdi ten palcát
    Bersebu najdete v Kalrathi poblíž fontány. Dobrodružka Tai´esee je v Aman´luské hospodě. Fragment kamené tabulky najdete ve Snowbrookském předhůří, v jediné místnosti nacházející ve tamějších jeskyních. Agarrova hrobka je v jeskyni u hrobky Azuinthů (západní azunitské útesy). V severozápadním rohu je výtah. Tam se dostanete aktivováním mostu, spínač je v ruinách.
    Dungeon siege 2

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od athens Zobrazit příspěvek
    Ahoj Atheus,buď jsem takový pako a nebo je ten spínač mostu pěkně rafinovaně schovanej.Píšeš že spínač je v ruinách a tady asi je pro mě konec,prošel jsem kdejakou trosku a stále nic.Všechno je OK až na ten spínač,takže kdyby tě to moc neobtěžovalo a řek mi kde a vkterých ruinách to je.Prosím ještě jednou o pomoc.Dík

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Ahoj Atheus,buď jsem takový pako a nebo je ten spínač mostu pěkně rafinovaně schovanej.Píšeš že spínač je v ruinách a tady asi je pro mě konec,prošel jsem kdejakou trosku a stále nic.Všechno je OK až na ten spínač,takže kdyby tě to moc neobtěžovalo a řek mi kde a vkterých ruinách to je.Prosím ještě jednou o pomoc.Dík
    Ahoj,moc ti děkuju za pomoc,problém jsem už konečně vyřešil a ten spínač na most jsem našel.Je mi jen záhadou,že jsem ho nenašel už dřív,přestože jsem v těch místech pátral i dřív.Konečně už budu klidně spát.Díky

Podobná témata

1. Software: SSD
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-05-2012, 23:51
  2. Dungeon Keeper 2 Problém černé pozadí neda se hrat
    Od lsony v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 19-07-2011, 12:20
  3. Software: IE9
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2