reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Autosalón - Brno-Výstaviště

tgfh (2985)|8.6.2007 21:49
Zítra začíná v Brně na Výstavišti Autosalón, kde se budou představovat nějaké modely aut, apod. To ale pro mě a bráchu tak zajímavé není, zajímavé je pro nás to že tam bude k vidění nějaké F jedničky ;)
Zítra s bráchou vztávám v 4:30 a faram tam.

Jede tam taky někdo z vás?
mech13 (5526)|9.6.2007 01:08
:Dano, jede tam ICE, tequila, ja, KP, wizaard a vsichni co byly na srazu a privazeme te ke vstupni brane aby ses dovnitr nedostal a vecer te posadime do vlaku (a zase svazem) smerem domu a pruvodcimu dame instrukce at te pusti az budes doma a nebude mit cenu se vracet:D
kvuli formulim se vykasles na sraz a jeste tu s tim provokuj:D

jen tak se ti to neodpare, jeste dlouho budes mit prezdivku "Ten co se kvuli live sledovani formuli vykaslal na sraz":thumbdown
Jezevec (607)|9.6.2007 01:24
"Ten co se kvuli live sledovani formuli vykaslal na sraz"... to zni jako preklad nejakeho indianskeho jmena...:) neco jako letni boure nebo zurici byk:)... i kdyz krapet delsi.
tgfh (2985)|9.6.2007 04:35
Jen jsem se ptal ;) - nebylo to myšleno jako provokace :D

Co 2 roky se koná v Brně autosalón tak jsem myslel, že tam možná taky někdo pojede...zjitil jsem to včera takže je zase takové hurá akce....

"Ten co se kvuli live sledovani formuli vykaslal na sraz" - abych řekl pravdu, deptá mě to ještě dosnes, když jdu na fórum vždy si řeknu: možná jsem tam měl jet...
sere mě to dodnes to mi věř, co se stalo, stalo se, už to nechcu řešit bo se tady rozbrečím... :)
mech13 (5526)|9.6.2007 11:03
[QUOTE=Jezevec]"Ten co se kvuli live sledovani formuli vykaslal na sraz"... to zni jako preklad nejakeho indianskeho jmena...:) neco jako letni boure nebo zurici byk:)... i kdyz krapet delsi.[/QUOTE]
projdi si [thread=4865]thred se srazem[/thread], uvidis proc;)
Jezevec (607)|9.6.2007 11:25
[QUOTE=mech13;38005]projdi si [thread=4865]thred se srazem[/thread], uvidis proc;)[/QUOTE]

:))mooooc pekny flame...kdyz bude sraz v Praze ci Brne, az budu moct chodit, rad bych se na vas prisel podivat:)... Brno mi nedela problem, nekolik let jsem tam predstiral studium na VUT,takze to tam drobet znam, obcas jsem tam jezdival na srazy hry Duna on-line, pokud znate ( http://www.dunaonline.com ). Na velky srazy posledni dobou vybirame hlavne hospodu Vysocina,maj otevreno fakt dlouho:)... v Praze bych asi doporucil na sraz Havrana na IP Pavlova, kde maji take hodne dlouho otevreno a vari klidne ve dve rano:) a celkem to i jde jist:)...
ICEBOSS (3435)|9.6.2007 11:34
jdu tam v nedeli v jednu :)
mech13 (5526)|9.6.2007 11:56
[QUOTE=Jezevec]...az budu moct chodit...[/QUOTE]
[OT]nejaky uraz?[/OT]
Jezevec (607)|9.6.2007 13:22
[QUOTE=mech13;38016][OT]nejaky uraz?[/OT][/QUOTE]

Bohuzel, komplikovana zlomenina nohy, fraktura vnitrniho i vnejsiho kotniku a tristiva zlomenina lytkove kosti oboji na leve noze... tak mi dali do nohy trochu oceli a sedm sroubu:)... nejlepsi bylo, kdyz mi to rovnali a to bez jakehokoliv umrtveni, v nemocnici v Prostejove, myslel jsem, ze vypustim dusi... ale dost "vychloubani" :)... ted chodim na kratke vzdalenosti o berlich, za tri cryri tydny to budu moct poprve zatezovat, za dva az dva a pul mesice snad budu bez berli a behem pul roku az roku mi vyndaj ty zeleza z nohy... snad nebudu chodit jak dr. House ale normalne jako driv... holt sport:) a nepozornost, moje chyba - proto jsem si nasel cas a koncecne zrusil platnost prislovi "kovarova kobyla chodi bosa" a postavil si nize uvedeny kompik:)
tgfh (2985)|9.6.2007 20:58
Tak jsem se vrátil z výletu :)
Je to tam opravdu skvělé. V pavilonech se nachází modely aut, formule a venku jsou zajímavé atrakce :thumb např. ukázka auta s/bez ABS za snížené přilnavosti (přímo real) apod.
Opravdu chválím. Vstupné 80 Kč (jsem student ;) ) za tu parádu opravdu stojí :thumb

Lidí tam bylo hafo :D prostě hlava na hlavě úplně všude, ikdyž to při prohlížení pěkných slečen :inlove zase tolik nevadilo ;)

Zítra třeba dohodím nějaké to zajímavé foto - uvidím jestli se mi těch 400 fotek bude chtít prohlížet :D

Zatím čest všem, jdu chrápat :turtle moje nožky...trpí :(