reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Chyba v systému Windows

Neregistrovaný (0)|30.12.2011 18:51
Tazatel: Kateřina

Znění dotazu: Nazdárek lidičky.
Mám takový menší problém. Když si stáhnu instalační soubor třeba audiocity.To by mi ještě šlo, problém nastává až pak když si to chci nainstalovat do mého PC. Pak mi to napíše " SYSTÉM WINDOWS NEMÁ PŘÍSTUP K URČENÉMU ZAŘÍZENÍ CESTĚ NEBO SOUBORU. K PŘÍSTUPU K POLOŽCE PRAVDĚPODOBNĚ NEMÁTE PATŘIČNÁ OPRÁVNĚNÍ". Ale před tím to šlo normálně. Prosím poraďte. :)

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: Mám notebook značky MSI, operační systém windows XP.
odb (505)|31.12.2011 13:29
mas administratorske prava? Takuto chybu zvykne hlasit windows, ked uzivatel bez administratorskych prav chce instalovat nejaky program.

Vies si to overit cez start - nastavenia - ovladaci panel - uzivatelske ucty .
Neregistrovaný (0)|31.12.2011 16:14
Děkuju moc za odpověď. :)

Tak sem se koukla a administrátorská práva mám. Mě právě mate to,že předtím mi to šlo a teď už ne a bojím se, že mi to způsobil nějaký vir. Jenomže jak se ho mám zbavit když si nemůžu nainstalovat antivir.Měla sem nod 32 to bylo v pohodě, pak jsem měla norton a to bylo totálně na houby tak jsem ho vymazala a chvíli sem neměla nic, no a takhle to asi dopadlo. Neznáte někdo stránku na jednorázové antiviry nebo online antiviry??????? :) no prostě něco co se nemusí instalovat.
robky (3195)|31.12.2011 16:45