reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nefunkčni uspaní pc

Tmac10 (128)|5.1.2012 23:57
Zdravim,
mam problem pri uspani pc, necham ho usnout ale hned se opet probudi bez jakeho kolikv duvodu, mam win 7 prof. diky za info
VencaX (3686)|6.1.2012 06:54
Jen tak ze srandy zkus odpojit síťový kabel a zkus to (občas to dělalo podobné věci i když myslim, že se pc neprobouzel ihned).
Tmac10 (128)|6.1.2012 08:22
jsem pripojen pres wifi, mam notas pul roku starej bez jakejch koliv predchozich zavat. Jen pto doplneni jde o HP ProBook 4535s.
VencaX (3686)|6.1.2012 10:11
Problém nastal až teď, nebo byl už dříve? U HP Pavilionu jsem se setkal ještě s tím, že se ntb probouzel, pokud v něm byly nainstalované ovladače k HP DVB-T tuneru (nevím, zda je i k ProBookům či ne).

Pokud problém nastal až nyní, pak to bude problém nějakého nedávno nainstalovaného programu, ovladače,... V tom případě bych zkusil vrátit systém do bodu obnovení před tím, než se to začalo projevovat.
Ovládací panely -> Obnovení -> Spustit nástroj Obnovení systému
Tmac10 (128)|6.1.2012 10:14
ano problem se poprve objevil vcera a cely vecer se nedokazal uspat a zustat tak, kdyz jsem to dnes zkousel znovu tak pc ve spanku zustal,tak nevim kde je problem :D ale zkusim pro jistotu to obnoveni systemu. Neni mozne, ze by to bylo zpusobeno nejakym virem nebo tak?
VencaX (3686)|6.1.2012 10:35
Každý virus se chová jinak, takže teoreticky to tím být může, ale spíš bych věřil nějakým špatným ovladačům. Nejdřív zkus to obnovení, pak se uvidí :)