Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Víkendová diskuze: Freemail?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:

Freemail?

Na internetu si můžete zřídit účet u množství volně dostupných poskytovatelů e-mailových schránek. Není ale lepší používat placené řešení? Komu jste svoji mailovou schránku svěřili a jak jste s ní spokojeni? Co vám na ní chybí? Zapojte se do diskuze!

Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Do placeného řešení bych nešel. Na příjmání a odesílání mejlů mi bohatě stačí centrum.cz stažený přes IMAP do outlooku. Se spamem nemám absolutně žádný problém. Další mejl je na gmailu, který zkontroluju jednou za 14 dní a opět bez spamu. No a poslední je seznam s minimálně jedním spamem denně Nějak si nedokážu představit, co bych získal u placené verze emailu a jestli by to bylo nějaké zásadní plus co nenabízí freemail.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Třeba bys dostal víc sexy adresu Ikdyž i ta se dá sehnat zadara (vista aerolinky už pomalu ztrácí kouzlo, nevíte někdo o @win8.metro? )

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

samozrejem ze svoje firemne emaili mam na platenej sluzbe spolu s domenami.
    Na sukromne ucely pouzivam Hotmail, Gmail, azet a post.sk (posledne dva z historickych dovodov)

Gmail a Hotmail (Live.com) pouzivam dost dlho (gmail s pozvankou do beta este) a v podstate je to rovnako bezpecne a som s nimi asi viac spokojny ako s platenym.

Starousedlík SHW Avatar uživatele alfah4ns
    Registrace
    May 2011

"řádnou" adresu mám na gmailu, na kravinky, registrace, atd. seznam.
    pak ještě cosi od t-mobilu,ale tu nikdo nezná, chodí mi tam jen faktury (aspoň v tom pak není brodel).
    Synchronizované přes IMAP do thunderbirdu, gmail i na phone.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Je to jednoduche. Na soukrome ucely nikdo nepotrebuje placene varianty mailu. Leda si priplatit za velikost schranky. (prece jen to jeste par serveru nabizi a nezvetsuji schranku automaticky). Ja treba mam i mail na svoji soukrome domene, ale nikdy jsem ho nepouzil. Co kdyz tu domenu prestanu potrebovat. Platit ji pak kvuli poste je zbytecnost.

Na druhou stranu, pokud mi prijde na firemni mail z freemailu treba objednavka, uz na zacatku na tu firmu koukam trochu podezrivave. Protoze takovy mail si proste neoverim. Navic s free sluzbama jsou dost casto problemy, kdy posta nedojde (je ve spamu) nebo dojde s velkym spozdenim.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Seznam.cz a Centrum.cz. Na odesílání a přijímání emailů bohatě stačí. (netvrdím, že je to dokonalé., a že mnozí jiní mají potřebu mít něco lepšího - ale pro moje obyčejné neutajované potřeby bohatě stačí to, co jsem uvedl v úvodu)

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Ja mám taktiež Gmail. Spokonosť.

Neregistrovany

Mám Gmail od beta verze a plná spokojenost... filtrace, řazení, označení, jednoduchost a v neposlední řade vzhled... nic víc nepotřebuji

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Co je to vlastně freemail?
    Je to Seznam? Ano
    Je to Gmail? Asi ano
    Je to Google Apss? Služba ano, ale člověk už platí za doménu. Vevnitř to vypadá stejně jako Gmail, a pokud člověk nezkoumá MX záznamy v DNS tak stejně nepozná, že mám gmail.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od syky001 Zobrazit příspěvek
    Je to Google Apss? Služba ano, ale člověk už platí za doménu. Vevnitř to vypadá stejně jako Gmail, a pokud člověk nezkoumá MX záznamy v DNS tak stejně nepozná, že mám gmail.
    Já nerozumět česky
    Víkendová diskuze: Freemail?

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Na spam (registrace, ...) používám seznam. Soukromej mail mám na gmailu a pak ještě univerzitní (ten jen pro studijní potřeby).

Zatím jsem neměl vůbec žádnej problém s gmailem a nevidím sebemenší důvod, abych platil (vše chodí rychle, nejsou problémy s doručováním, neviděl jsem, že by to nejelo a 7,5GB místa mi stačí)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Já používám Seznam a Gmail a jsem spokojenej. Se spamem nemám problém.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Začlo to seznamem, potom atlas kvůli icq, pak přišel gmail, nejnovější je školní.... První 2 slouží na registrace atd. Ze všech si vše přeposílám na gmail, tam se mi to roztřídí a jsem spokojenej...
    Nevím za co bych měl někomu připlácet, nebo snad nabízí kromě spešl koncovky něco navíc?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Pro svůj hlavní soukromý e-mail používám schránku na centrum.cz. Tamtéž mám ještě jednu pro různé otravné registrace. Vzhledem k tomu, že jsem dlouhodobě spokojen, má ji na centru na moje doporučení i větší část naší rodiny. Další adresy mám na seznamu a gmailu. Jejich zřízení si vynutily služby, které jsem nárazově potřeboval. Na poštu je nepoužívám, jsou to takové mrtvé schránky. Placený e-mail? Jedině jako adresu k doméně ke které nějakým způsobem patřím (práce, blog, hobby...), jinak mi to přijde být zbytečné. Takže ano, v práci pravděpodobně používám cosi co by se dalo nazvat placený e-mail. I když naše pardubická IT velkovýroba ho platí nejspíš z levé kapsy do pravé
    Naposledy upraveno uživatelem cml11: 17-02-2012 v 17:03

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Elektroodpad
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 19-05-2018, 21:05
  2. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 17:07
  3. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 11:06
  4. Víkendová diskuze: Flashka s USB 3.0?
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 02-10-2011, 09:32
  5. Víkendová diskuze: Ozvučení PC
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 14-02-2011, 18:38