Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: 1x PC - 2x LCD

Obyvatel SHW Avatar uživatele xSten19
    Registrace
    Jun 2007

Ahoj potřeboval by jsem poradit. Mám 1 PC a dva monitory (1x 24" LCD philips 1080p, 1x 17" LCD LG (1280x1024)) Na jednom chci hrát hry a při hraní potřebuji mít na druhém internet. Normálně mi to funguje ale když přejedu z hry na druhý monitor tak hra se minimalizuje. Jde tento problém nějak vyřešit. Hledal jsem tento problém na internetu ale bohužel jsem na nic nenarazil tedy na konkrétní problém nebo řešení. Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

IMHO ocekavane chovani. Hra je celoobrazovkova aplikace a pokud se prepnete do jineho programu, uvolni obrazovku pro nej.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Kozouš
    Registrace
    Jun 2008

Šlo by mít hru spuštěnou v okně - pokud toto nastavení umožňuje, nicméně při vyjetí z okna by se s největší pravděpodobností zapauzovala.

Obyvatel SHW Avatar uživatele xSten19
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Kozouš Zobrazit příspěvek
    Šlo by mít hru spuštěnou v okně - pokud toto nastavení umožňuje, nicméně při vyjetí z okna by se s největší pravděpodobností zapauzovala.
    No hraju Star Wars The Old Republic a tato hra je nad moje znalosti AJ tím pádem překládám něco z google. Monitor mám zrovna v opravně protože začal blbnout. Nevím jestli to jde udělat jako v okně nikde sem to nenašel.