Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Původní nastavení plochy

JURRY09 (16)|13.3.2012 09:23
Zdravím neznáte prosím software na návrat puvodního nastavení plochy po restartu PC ? Mám na mysli ikony pozadí plochy a tak.....
Předem děkuji
Sheea (23)|13.3.2012 13:05
[quote=JURRY09;496852]Zdravím neznáte prosím software na návrat puvodního nastavení plochy po restartu PC ? Mám na mysli ikony pozadí plochy a tak.....
Předem děkuji[/quote]

Je toho víc, nemám to osobně vyzkoušeno, ale můžeš zkusit třeba "Desktop Item Position Saver Utility" nebo "Restore Desktop". Stačí zagooglit :)

Jtm: máš WIN předpokládám :)
JURRY09 (16)|14.3.2012 10:10
Diky za tip :) ,,, ALE !, to jsou programky ktery ulozi jenom rozmisteni ikon A ! musi se to zapnout manuale,,,potreboval bych prave něco co se po restartu aktivuje. Našel jsem úžasnej program SteadyState, ktery bych prave potreboval :), ALE ! nepodporuje WIN 7 64Bit :( Neznáte někdo nějakou náhradu ?



Viz info :
State Windows SteadyState zajistí vyšší spolehlivost sdílených počítačů ve školách, kancelářích nebo veřejných prostorách. Uživatelé se nemusí obávat pracovat "pokus omyl", neboť se při každém dalším spuštění Windows opět vrátí k výchozímu nastavení zvoleného administrátorem.