reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pozor na Cesky servis

Jaroslav Frgal (1)|14.5.2012 10:20
Zdravim,

pred dvema mesici jsem si nechal vymenit baterie u firmeni UPS ve firme Cesky servis. Oprava byla provedena neodborne, protoze nesla zastrcit ani jedna vidlice, proto jsem jim UPS vratil, by to znovu spravne smontovali. Jake vsak bylo moje prekvapeni, kdyz mi technik z pobocky v Ostrave oznamil, ze se nejedna o jeho opravu a ze jsou tam jeste puvodni akumulatory. Nechtel jsem to samozrejme tak nechat, protoze jsem "vyhodil" 1000 Kc a za stejnou cenu jsem si mohl koupit novy zalozni zdroj. Na COI mi rekli, ze jim nelze dokazat, ze vlastne nic neopravili. Takze bych chtel timto varovat vsechny pripadne zakazniky, pred nepoctivosti zamestnancu ve firme Český servis. Dokonce ani slib vedouciho z pobocky v Praze, ze se mi k pripadu urcite vyjadri se bohuzel nenaplnil.
dzandra (1368)|14.5.2012 10:26
Přitom výměna baterky u ups je celkem v poho, teda pokud se moc nenafoukne a člověk ji má potom problém vyndat :D. Jinak dík za info
Tom82 (1)|8.10.2013 10:12
Rovněž i já nemám dobrou zkušenost s Českým servisem a.s. Trvalo mi, než jsem se tam vůbec dovolal, další 2 dny jsem ještě čekal na reakci e-mailem - ve které jsem mimochodem nenalezl žádnou odpověď na mé otázky. Neochota, neprofesionálnost, laxnost.
Jestli takhle i pracují jak dokáží komunikovat, tak se vůbec nedivím, že neumí ani normálně vyměnit baterii u UPS.