reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Program Catalyst Control Center přestal pracovat

G.i.k (47)|29.6.2012 16:12
Zdravím,
už hodiny se pokouším vyřešit problém s instalací CCC, ovšem marně. Žádám tedy o pomoc odborníky.

Po kompletním formátu a znovunainstalování PC se pokouším nainstalovat poslední verzi ovladače Catalyst Control Center 12.6, ale bez úspěchu. Po stáhnutí a následném spuštění instalačky, se soubory defaultně rozbalí do adresáře AMD na disku C:\ a standartně se spustí samotná instalace. Zvolím vždy rychlou (automatickou) instalaci se vším všudy. Zhruba v půlce mi ovšem zhasne obrazovka a po asi 10seti vteřinové prodlevě vyskočí "modrá smrt". PC se zrestartuje a grafické prostředí naběhne v základním rozlišení 800x600 bodů. Když spustím instalaci znovu, vše již proběhne bez problémů, instalační log také nezobrazje žádnou chybu, ale pokud chci Catalysty spustit, zobrazí se, že program přestal pracovat...

[ATTACH=CONFIG]26344[/ATTACH]


A ve správci zařízení se mi objeví výstraždný vykřičník popisující tuhle chybu:

[ATTACH=CONFIG]26345[/ATTACH]


Až po odinstalovaní Catalistů a po odebrání a znovu přidání grafického ovladače ve správci zařízení s následujícím restartem lze rozlišení vrátit na původní přijatelnou hodnoutu, ale Catalysty tam prostě nejsou... A to je potom docela problém v náročnějších aplikacích, tedy především ve hrách :o

Zkoušel jsem i verzi 12.4, 12.2 (které mi dříve běželi bez problémů) dokonce i beta verzi nejnovějších 12.7, ale pokaždé "ta stejná písnička"...

Už si nevím rady, prosím pomozte...děkuji předem za případné odpovědi.

GK: Radeon HD 5870 (1GB)
OS: Win 7 64 Bit
1.png 2.png
r34ktor (7477)|29.6.2012 17:35
Máš plně záplatovaný systém? Zejména .NET framework.
hugostieglitz (907)|29.6.2012 19:25
musíš mít SP1