Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: PC shutdown okamžitě po vstupu do 3D prostředí

Nováček
    Registrace
    Jul 2012

Zdravím,
    potřeboval bych dost pomoc. Problem(viz nadpis) mám asi měsíc a neustále se zhoršuje. Začalo to jednou hrou (Diablo 3) s tak 20% šancí na shutdown(prostě jak kdyby vypad proud), nyní je situace absolutně všechny hry(3D) tak 90% šance na shutdown. V případě že k shutdownu nedojde hra běží naprosto v pořádku a plynule.
    Co už sem zkusil:
    1. Naprosté vyčištění a odprašení všeho co v PC je včetně rozebrání všeho co se rozebrat dá.
    2. Všechny ovladače pro grafickou kartu(Geforce 9800GTX) a to jak beta, tak certifikované a doporučené.
    3. Re-install Windows 7 s formátem systémového disku.
    4. Restore BIOS defaults
    5. Tip z jiného fóra: odinstalovat daemon tools a následně použít odinstalaci čehosi souborem SPTDinst-v181-x64.exe, nezrabralo tak sem použil znova k opětovné instalaci.

Poslední věc. Mám ještě jeden problém s PC, když je počítač delší dobu vypnutý tak nenaběhne: tma, grafika pípne jako že OK, disk zahrabe ale win nenabíhají, stále tma - musím řešit tvrdým vypnutím a okamžitým zapnutím znova. Potom vždy naběhne bez problémů.
    Nevšiml sem si žádných jiných problémů např. s výkonem nebo cokoliv co by mohlo souviset s daným problémem.

Už mi došli nápady co dál zkusit, za každý budu rád.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Něco podobné mě ve 3D dělala grafika. Řešil jsem to reklamací a potom už všechno bylo bez problémů. Chce to ale překontrolovat kondenzátory na základní desce, případně otestovat jiný zdroj.

Nováček
    Registrace
    Jul 2012

No právě, že nevim co to je. Každopádně softwarovou vadu můžeme vyloučit? Btw. update: Jediná hra(3D), která mi jde je Unreal Tournament 3, nechapu proc.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Padá to i v indexu uživatelský zkušeností? Jsou hry originální? Jsou aktuální ovladače?

Nováček
    Registrace
    Jul 2012

Byl to zdroj. Všem dík za reakce.

Podobná témata

1. BIOSy: ShutDown Temperature - Nastavení
    Od Mymous v sekci Ovladače a BIOSy
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 22-09-2011, 10:12
  2. jak na rozvětvení optického vstupu