Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Formátování: Chyba při volání funkce ioctl

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Kdyz radeji aplikace, tak diskpart - konkretne clean pro vymazani a pri vytvareni pouzij align.
    Ale spise me zarazilo, ze se puvodni filesystem tvari jako RAW (posledni obrazek). Co tomu rika chkdsk?
    A opravdu nemas doma zadnou jinou flesku na vyzkouseni nebo jsem to jen blbe pochopil?

P.S. Proc vlastne mas potrebu cizi flesku formatovat? Treba ji ma ve FAT32 schvalne...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele leviathan
    Registrace
    Apr 2010

Zkusím, ale až zítra. Chkdsk: Svazek nelze otevřít pro přímý přístup. Nene, flashky jsem nikdy moc nevedl, většinou jsem měl po ruce smartphone kterej sloužil i jako mp3 přehrávač/flashka, takže nebyla třeba...

FAT32 je obstarožní a k ničemu FS, nevejde se na něj soubor větší 2Gb, což je zrovna v rozporu s tím co mu mám na to nahrát.

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od leviathan Zobrazit příspěvek
    ...FAT32 je obstarožní a k ničemu FS, nevejde se na něj soubor větší 2Gb, což je zrovna v rozporu s tím co mu mám na to nahrát.
    To je sice (částečně) pravda, ale je volně k použití výrobci různých zařízení bez nutnosti platit licenční výpalné Mrkvo$oftu, což u NTFS neplatí. A na FAT32 v pohodě nahraješ díly o velikosti 4 Giga... Takže se raději nauč dělit velké soubory na 4Gigové kusy třeba v TotalCommanderu a nebudeš mít potřebu mocí mermo formátovat cizí flešky. Ona totiž může být poté pro majitele po takovém zákroku nepoužitelná... To jen na okraj.

Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    To je sice (částečně) pravda, ale je volně k použití výrobci různých zařízení bez nutnosti platit licenční výpalné Mrkvo$oftu, což u NTFS neplatí. A na FAT32 v pohodě nahraješ díly o velikosti 4 Giga... Takže se raději nauč dělit velké soubory na 4Gigové kusy třeba v TotalCommanderu a nebudeš mít potřebu mocí mermo formátovat cizí flešky. Ona totiž může být poté pro majitele po takovém zákroku nepoužitelná... To jen na okraj.

To že je volně k použití z toho FS nedělá nic lepšího. Alespoň né pro valnou většinu lidí co si nehoní ego u PC.
    Ano, soubor si můžu rozdělit (nejen v TC) ale i v WinRaru pomocí archivování (s nuluvou komprimací) a v dalších desítkách nástrojů.
    Úložné zařízení s NTFS může být nepoužitelná jen pro okrajové zařízení, které nemají implementováno jeho používání, což v tomhle případě neplatí.
    S tím co mi flashku půjčil jsem dohodnutej že mu jí přeformátuju na NTFS, takže když už si tu chceš mermomocí hrát na fotra, nech se to odehrává jen v tvé hlavě.
    A i kdyby, co je ti vůbec do toho, co s tou flashkou udělám?
    Založil jsem topic s dotazem, někteří se tu snaží poradit a pak přijde drzej chytrák jako ty, nijak k tématu nepřispěje a jen bude obviňovat druhého z nedostatku znalostí a drze mu radit co má dělat, a takhle průhledně tu propagovat svůj názor na Microsoft (kterej ostatně nikoho nezajímá)?
    Chlape, srovnej si to v hlavě a pro příště vůbec sem už nepiš. Pokuď vím tak flame a OT je tu zakázané.
    Čiao.

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od leviathan Zobrazit příspěvek
    ...nevejde se na něj soubor větší 2Gb, což je zrovna v rozporu s tím co mu mám na to nahrát.
    http://technet.microsoft.com/cs-cz/l...=ws.10%29.aspx

NO COMMENT k chování tazatele.

Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    Wau, ty jseš prostě jak malé dítě. Nejen že stále vytváříš ot/flame kde nemáš ale pořád mi budeš připomínat jak jsem se jednou přepsal (z 4 na 2). Fakt, jak malej Jarda.
    Když no comment tak to nekomentuj, stejně je to proti pravidlům. Do topicu jsi nijak nepřispěl, jen tu drze urážíš.

Starousedlík SHW Avatar uživatele hugostieglitz
    Registrace
    Feb 2011

udělej to co jsem ti psal výše a mělo by to jít

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Formatovani USB - chyba! Prosim pomoc!
    Od Pejp v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-09-2010, 14:23
  2. Chyba obrazu na LCD notebooku - v displeji chyba neni
    Od lucinkapes v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-12-2009, 18:35
  3. formátování
    Od Kája141 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-07-2009, 18:43
  4. Formatovani HDD