Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s mafia 2

Nopud (6)|24.8.2012 15:55
Dobrý den,
mám problém s hrou Mafia 2. Při testování výkonu mi napíše, že hra jede bez menších problémů, ale když ji pak hraju, tak se najednou vypne a naspíše mi že program přestal fungovat. Můj počítač by to měl utáhnout (Procesor: AMD Phenom(tm) II X4 965, GK: Saphire readon 7770, RAM: 8192MB), tak si nevím rady. Předem díky za odpověď.
r34ktor (7477)|24.8.2012 17:43
Napiš kompletní sestavu včetně zdroje.

Jiné hry jedou bez problémů? Nejedné se o nějakou pokouknou verzi?
Nihillus (6)|24.8.2012 20:05
Výkon počítače by na tohle neměl mít vliv.
Máš nainstalovaný DirectX a nejnovější BIOS + ovladače grafické karty? Případně zkus stáhnout aktualizace všech driverů přes Windows Updater (pokud to nepomůže s problémem, PCčku to rozhodně neuškodí).
Nopud (6)|25.8.2012 10:47
Jiné hry (metro 2033, mirrors edge, half life 2) jedou bez problémů, DirectX mám nainstalovaný (verze 11), zkoušel jsem instalovat i 9, a win. update nehlásí žádné nové aktualizace
r34ktor (7477)|25.8.2012 11:47
Občas způsobuje problémy PhysX. Pokud máš nějakou starou verzi odinstaluj ji, a stáhni si nejnovější z webu nVidie.
hugostieglitz (907)|25.8.2012 14:49
nebo Dlc která vyžadují update-po přidání dlc se nejčastěji objevuje nekonečné načítání Joeova dobrodružství a padání hry v příběhu od druhé kapitoly-jdi do složky s hrou standard C\progam files\mafia ll\pc ,zde najdi remove saves a potvrď-pokud je jakékoli dlc přidáno do rozehrané či dohrané hry dochází k pádu hry-dále nainstaluj update(najdeš na webu 2k games-pokud je to origoš)-spust hru
r34ktor (7477)|25.8.2012 15:21
[QUOTE=hugostieglitz;512702]dále nainstaluj update(najdeš na webu 2k games-pokud je to origoš)-spust hru[/QUOTE]
Tak to je pro mě novinka. Můžeš dát odkaz na oficiální stránku s updaty? Měl jsem za to, že Mafia II je Steamworks titul, takže všechny retailové verze je potřeba aktivovat na této službě, a zároveň se skrze ní aplikují updaty.
hugostieglitz (907)|25.8.2012 15:47
jo to jsem měl na mysli,moje chyba je to steam works
Al17 (1)|21.10.2012 05:01
Zdravím vás obracím se na tohle forum nebo uš si nevím rady.Takže nainstaloval jsem Mafi 2 dohrál a dal jsem si do ní DLC packy jenže když jsem je zapl tak nefungovali dočetl sem se že potřebují update kddyž sem nainstaloval update tak uš vubec nejde spustit hra ať dělám co dělám ať stahuju cracky prostě vždicky vyskočí hláška že v počítači chybí apex.dll.Když sem apex stáhl tak zase jiná hláška že nebyl nalezel soubor dll32 a že program bude ukončen.Když sem hru přeinstaloval tak to same nebyl nalezel apex.dll.Jak píšu hru uš sem hrál a šlapala bez problemu ale po nainstalování toho update to tohle začalo dělat.Ovladače všeho jsou aktuální díky za každou pomoc.
kilman79 (2)|24.7.2017 13:38
Dobrý den mám problém ve hře,nevím co s tím mám dělat.Při spuštění misí se mi na mapě neukazuje poloha nepřátel,kdyby někdo věděl co s tím tak mi prosím poraďte,jinak hra normálně funguje a nepadá.Předem děkuji za radu :).
Milhaus92 (6)|27.7.2017 09:54
Není to nastavením obtížnosti? Že se nepřátelé na radaru zobrazují pouze na lehké obtížnosti a na těžších už ne? Myslím, že to tak nějak bylo :)
kilman79 (2)|5.8.2017 23:56
ok děkuji zkusím to a uvidím děkuji za radu