Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Grafická karta

Nováček
    Registrace
    Sep 2012

Dobrý den, prosím o radu hraju po síti call of duty 2, a pohybuje se to trhavě pro tuhle hru je potřeba tato hodnota :
    Windows 2000/XP, 1,4 GHz CPU, 256 MB RAM, 64 MB grafická karta, 4 GB volného místa na harddisku, 2x DVD-ROM,
    mám AMD sempron (tm) processor 3000+ 1.81 GHz.86 MB RAM verze 2002 WINDOWS XP zakladni desku v pc -MS 7228 VER:1
    Prosím chtěl bych sehnat grafickou kartu na hru ale nevím jakou aby mi tam pasovala ,najde se nějaký profik který mi poradí ? Jenom nechci rady kup si nový pc a podobně chci jen na tenhle pc konkrétni grafickou kartu ještě jednou moc děkuju

- - - - doplněno - - - -

Dobrý den, prosím o radu hraju po síti call of duty 2, a pohybuje se to trhavě pro tuhle hru je potřeba tato hodnota :
    Windows 2000/XP, 1,4 GHz CPU, 256 MB RAM, 64 MB grafická karta, 4 GB volného místa na harddisku, 2x DVD-ROM,
    mám AMD sempron (tm) processor 3000+ 1.81 GHz.86 MB RAM verze 2002 WINDOWS XP zakladni desku v pc -MS 7228 VER:1
    Prosím chtěl bych sehnat grafickou kartu na hru ale nevím jakou aby mi tam pasovala ,najde se nějaký profik který mi poradí ? Jenom nechci rady kup si nový pc a podobně chci jen na tenhle pc konkrétni grafickou kartu ještě jednou moc děkuju
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Vypadá základní deska takhle: http://www.motherboards.org/mobot/mo...8MS-7228%2529/ ? Nejdůležitější bude zjistit, co máš za zdroj a jak je starý. Vyfoť takovou tu krabičku, co do ní vede zvenčí napájecí kabel a uvnitř skříně z ní vedou kabely ke komponentům. To je ten zdroj a na štítku na něm bude wattáž a výrobce.

Registrace
    Jan 2008

A nezakládej dvakrát jedno téma. Zkusim to nechat sloučit.

Nováček
    Registrace
    Sep 2012

Jo toje přesně ona zakl.deska na kterou se ptáš , jinak zdroj mám 300 w a jeden mám ve skříni úplně nový 350 w a ještě sem ho tam nedal

- - - - doplněno - - - -

Jinak nevím jak bych ti poslal ofocený zdroj nikde tady nevidím soubor procházet nebo vlož obrazek, jinak moje emailovka
    pepka13@seznam.cz

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od pepka13 Zobrazit příspěvek

Jinak nevím jak bych ti poslal ofocený zdroj nikde tady nevidím soubor procházet nebo vlož obrazek, jinak moje emailovka
    pepka13@seznam.cz
    V "Rychlé odpovědi" je ikonka obrázku, tam se vkládají fotky.

No a teď ještě v jakém rozlišení hraješ a kolik do toho chceš investovat.
    BTW, to, že to škube může být i špatným/pomalým připojením k webu. Po téhle stránce si jsi jistý, že je všechno v pořádku?

Nováček
    Registrace
    Sep 2012

Internet mám rychlost super,
    ještě vloni jsem hrál a v pořádku dokud mi neodešla zakl.deska ten pc vydržel 12 let tam sem měl grafiku - aha 2600 pro, a teťka mám tohle no, a potřeboval bych tu gr.kartu která by mi zlepšila hru. A v jakem rozlišení hraju ? sám nevím mám to pořád nastavený asi stejně.

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Podle mě na tuhle hru stačí i ta integ 6100 grafika.Problém bude v tom,že máš málo ram.Jinak kartu do téhle desky nemá význam kupovat novou.Já bych to viděl na 7600/8600GT z druhé ruky

Nováček
    Registrace
    Sep 2012

asi ano to bude nejrozmumnější tak že podle toho to označení (7600/8600GT) mám hledat grafiku ?

Nováček
    Registrace
    Sep 2012

mohla by to bejt ona z aukra GeForce 8600GT , 512MB

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Mohla

Nováček
    Registrace
    Sep 2012

Ahoj Deee - AN , prosímtě jeto ta grafika co tam píše ( lavjoy ) a bude tam pasovat na 100% ? děkuju za odpověď

Registrace
    Jan 2008

No, možná budeš muset trochu připilovat konektor...

Ne, teď vážně. Pokud bude v popisu grafárny PCI-E konektor, je to v pořádku. Nesmí to být AGP, nezapojil bys jí do desky.

Nováček
    Registrace
    Sep 2012

Deee-aN díky za rady.

Podobná témata

1. grafická karta
    Od Arasis v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-07-2010, 22:47
  2. Radeony: Graficka karta do AGP