Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s WiFi

sipak (1)|5.10.2012 09:25
Dobrý den,
na svém měsíc starém Lenovu U310 mám problém se signálem WiFi. Doma mám signál vynikající, ale to sedím vedle routeru, ale v baru s free WiFi už signál nechytnu buď vůbec, a nebo tak slabý, že se ani nepřipojím. Ostatní, s daleko staršími stroji, mají signál vynikající. Je to na reklamaci nebo existují nějaká řešení? Děkuji za odpověď.
Petroman (131)|5.10.2012 10:11
Dejte to na reklamaci. Asi nejrychlejší řešení, když je to fungl nové. Od toho přeci servis je :)
honzee (187)|5.10.2012 17:23
Co mas za system? Muzou to byt spatne ovladace. Na jednom Asusu EEE s WinXP jsem videl podobny problem. Chce to ovladac presne na Tvou wifi kartu. Dal muze pomoct vypnuti funkce setrici energii. Nemohu si ted vzpomenout na jmeno te funkce, ale jde o to, ze spojeni neni stale, nybrz se xkrat za minutu odpojuje a pripojuje, coz ma setrit energii odebiranou wifi adapterem. Problem je v tom, ze nektere pristupove body tuhle funci moc dobre neumi, a celkove se zhorsuje kvalita prijimaneho signalu. Vypina se to v nastaveni ovladace wifi, je tam nekolik polozek, a mezi nimi i ta, jejiz jmeno jsem zapomnel :)

EDIT: PSM se to jmenuje (power saving mode). Nasel jsem i trosku reci od Microsoftu: http://support.microsoft.com/kb/928152